STS
fot. AVEZ Esport

AVEZ zgarnia trzecie zaproszenie na Meet Point na PGE Narodowym

Poznaliśmy dziś trzecią już formację, która decyzją organizatorów otrzymała bezpośrednie zaproszenie na Meet Point na PGE Narodowym. Okazało się nią AVEZ Esport, które tym samym pod koniec maja na pewno powalczy o awans na Games Clash Masters 2019. AVEZ to zespół, który narodził się na początku tego roku i chociaż znajdziemy w niej wielu rozpoznawalnych […]

Poznaliśmy dziś trzecią już formację, która decyzją organizatorów otrzymała bezpośrednie zaproszenie na Meet Point na PGE Narodowym. Okazało się nią AVEZ Esport, które tym samym pod koniec maja na pewno powalczy o awans na Games Clash Masters 2019.

AVEZ to zespół, który narodził się na początku tego roku i chociaż znajdziemy w niej wielu rozpoznawalnych na rodzimej scenie graczy, to nadal czeka on na swoje pierwsze sukcesy. Szansę na niego Krzysztof „stark” Lewandrowski i spółka mieli całkiem niedawno, ale ostatecznie nie udało im się wywalczyć sobie awansu do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019. Było to oczywiście spore rozczarowanie, wobec czego zaproszenie na Meet Point będzie dla zawodników szansą, by przynajmniej częściowo zrekompensować sobie tamto niepowodzenie, a jednocześnie również okazją, by zmierzyć się z kilkoma czołowymi przedstawicielami polskiego podwórka.

Na ten moment zaproszenia otrzymały następujące drużyny:

Actina PACT AVEZ Esport Izako Boars

Meet Point, czyli lanowe eliminacje do Games Clash Masters 2019, odbędzie się między 24 a 26 maja na stołecznym PGE Narodowym. W imprezie udział weźmie osiem formacji, w tym właśnie Actina PACT oraz ogłoszone już wcześniej Izako Boars. Ostatecznie awans na zawody główne zagwarantuje sobie tylko triumfator wielkiego finału.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drugie eliminacje do MŚ w Fortnite'a rozstrzygnięte. Polacy znów bez awansu

Zakończył się drugi tydzień eliminacji do Fortnite World Cup. Tym razem fani byli świadkami pojedynków w trybie duo, z których cztery najlepsze pary a...