STS
fot. Games Clash Masters

Ruszyły zapisy do otwartych eliminacji do Games Clash Masters 2019

Od pewnego czasu wiemy, iż w maju na PGE Narodowym w Warszawie rozegrane zostaną eliminacje do Games Clash Masters 2019. Na liście uczestników turnieju znajdują się obecnie trzy zaproszone drużyny, a organizatorzy wkrótce roześlą jeszcze dwie bezpośrednie przepustki. Dziś otworzono natomiast zapisy do otwartych kwalifikacji, które wyłonią trzy ostatnie ekipy, które staną do walki o […]

Od pewnego czasu wiemy, iż w maju na PGE Narodowym w Warszawie rozegrane zostaną eliminacje do Games Clash Masters 2019. Na liście uczestników turnieju znajdują się obecnie trzy zaproszone drużyny, a organizatorzy wkrótce roześlą jeszcze dwie bezpośrednie przepustki. Dziś otworzono natomiast zapisy do otwartych kwalifikacji, które wyłonią trzy ostatnie ekipy, które staną do walki o wyjazd do Gdyni.

Internetowa część zmagań odbędzie się między 10 a 12 maja – organizatorzy ustalili limit uczestników w postaci 32 ekip. Rywalizacja przeprowadzona zostania przy użyciu klasycznej drabinki pojedynczej eliminacji, a trzy najmocniejsze formacje zapewnią sobie możliwość występu w stolicy naszego kraju razem z markami takimi jak Izako Boars czy Actina PACT. Rejestracji na zmagania można dokonać pod tym adresem.

Lanowe eliminacje do Games Clash Masters 2019 rozegrane zostaną podczas Meet Pointu w dniach 24-26 maja. Tylko zwycięzca tych zawodów weźmie udział w turnieju głównym z pulą nagród o wysokości 100 tysięcy dolarów, który odbędzie się w Gdyni w drugiej połowie bieżącego roku.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Porażka AGO na początek play-offów LOOT.BET Season 2

Choć AGO Esports długo miało w zasięgu ręki zwycięstwo z DreamEaters w meczu inaugurującym play-offy LOOT.BET Season 2, to Polacy ostatecznie musieli...