STS
fot. ESL/Adela Sznajder

ENCE weźmie udział w BLAST Pro Series Madrid 2019

Organizatorzy BLAST Pro Series poinformowali o ostatniej, piątej już z kolei drużynie zaproszonej do udziału w nadchodzącym przystanku cyklu, który zawita tym razem do Madrytu. Do znanych marek takich jak Astralis, Natus Vincere, Cloud9 i Ninjas in Pyjamas dołączyło ENCE, które w marcu dotarło aż do finału katowickiego Majora. Ekipa Jere’a „sergeja” Salo wystąpi w […]

Organizatorzy BLAST Pro Series poinformowali o ostatniej, piątej już z kolei drużynie zaproszonej do udziału w nadchodzącym przystanku cyklu, który zawita tym razem do Madrytu. Do znanych marek takich jak Astralis, Natus Vincere, Cloud9 i Ninjas in Pyjamas dołączyło ENCE, które w marcu dotarło aż do finału katowickiego Majora.

Ekipa Jere’a „sergeja” Salo wystąpi w nadchodzącym miesiącu na aż trzech lanach, z których pierwszym będzie właśnie wyżej wymienione BLAST Pro Series. Od pamiętnych play-offów Intel Extreme Masters Katowice 2019, w których północnoeuropejscy zawodnicy pokonali między innymi Team Liquid i Natus Vincere minęły już prawie dwa miesiące.

W tym czasie Finowie zdążyli wziąć udział w dwóch większych turniejach – BLAST Pro Series Sao Paulo 2019, kiedy zajęli 3. miejsce ulegając jedynie Astralis. Podczas StarSeries i-League Season 7 nie poszło im jednak już tak dobrze – pierwszą porażkę ponieśli już w fazie grupowej, grając z Teamem Vitality. Kolejną – w ćwierćfinałach, gdzie zostali wyeliminowani przez Na`Vi.

Na chwilę obecną lista uczestników hiszpańskiego turnieju wygląda następująco:

Astralis Cloud9 ENCE
Natus Vincere Ninjas in Pyjamas

Rozgrywki w ramach BLAST Pro Series Madrid 2019 będą trwały od 11 do 12 maja 2019 w hiszpańskiej Madrid Arena. Do wyżej wymienionych drużyn dołączy jeszcze zwycięzca pojedynku Movistar Riders z Giants, który odbędzie się dzień przed rozpoczęciem zawodów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszyły zapisy do otwartych eliminacji do Games Clash Masters 2019

Od pewnego czasu wiemy, iż w maju na PGE Narodowym w Warszawie rozegrane zostaną eliminacje do Games Clash Masters 2019. Na liście uczestników turniej...