STS
AGO Esports
fot. ESL/Adela Sznajder

Historia lubi się powtarzać. AGO znów przegrywa z DreamEaters

To nie był dobry dzień dla graczy AGO Esports. Polacy ponownie ulegli bowiem DreamEaters – tym razem w Kalashnikov Cup Season 2. Porażka ta sprawia, iż Jastrzębie obecnie legitymują się bilansem 1-2 w tych rozgrywkach i jeśli wciąż marzą o występie w play-offach, to w kolejnych bataliach będą musiały już sięgnąć po wygrane. DreamEaters 16 […]

To nie był dobry dzień dla graczy AGO Esports. Polacy ponownie ulegli bowiem DreamEaters – tym razem w Kalashnikov Cup Season 2. Porażka ta sprawia, iż Jastrzębie obecnie legitymują się bilansem 1-2 w tych rozgrywkach i jeśli wciąż marzą o występie w play-offach, to w kolejnych bataliach będą musiały już sięgnąć po wygrane.

DreamEaters 16 : 8 AGO Esports

(Kalashnikov Cup Season 2)
16 8 Inferno 7 8
8 1

W trzech pierwszych starciach byliśmy świadkami wymiany ciosów, z której górą wyszli Rosjanie. DreamEaters szybko wypracowało sobie pięć punktów przewagi, lecz wtedy wreszcie zareagowali nasi rodacy. Nadwiślańska piątka zacieśniła swoje szyki obronne i zainkasowała sześć oczek z rzędu, jednak pod koniec pierwszej połówki wigor odzyskał skład Svyatoslava „svyata” Dovbakha. Jastrzębie przed przerwą znów zaczęły tracić dystans do rywali, a wraz z upływem czasu było tylko gorzej. Drużyna z Europy Wschodniej nie pozostawiła AGO żadnych złudzeń, kolejną potyczkę przegrywając dopiero przy prowadzeniu 13:7. Jak później się okazało, Polaków nie było już stać na nic więcej i wkrótce opuszczali oni serwer w roli pokonanych.

Kolejny rywal AGO Esports w tych rozgrywkach nie jest obecnie znany. W puli nagród Kalashnikov Cup Season 2 znajduje się 20 tysięcy dolarów, o które oprócz Jastrzębi walczy także Virtus.pro.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ENCE weźmie udział w BLAST Pro Series Madrid 2019

Organizatorzy BLAST Pro Series poinformowali o ostatniej, piątej już z kolei drużynie zaproszonej do udziału w nadchodzącym przystanku cyklu, który za...