fot. Riot Games

Jankos vs Faker w meczu otwarcia turnieju głównego MSI 2019!

Po wylosowaniu grup fazy play-in Mid-Season Invitational 2019 niewiadomą pozostał już tylko szczegółowy terminarz rozgrywek. Dzisiaj organizator turnieju, Riot Games, postanowił nie trzymać dłużej nikogo w niepewności i opublikował rozpiskę meczów zarówno pierwszego etapu zmagań, jak i głównego turnieju.

Jako pierwsze do walki stanie osiem drużyn walczących w play-in. W meczu otwarcia zobaczymy gospodarzy fazy grupowej, czyli reprezentantów Wietnamu. Mistrzowie VCS z Phong Vũ Buffalo podejmą Bombers, które będzie walczyło o chlubę Australii i Oceanii. Następnie do walki włączą się dwie pozostałe formacje z grupy A, czyli 1907 Fenerbahçe oraz Isurus Gaming. Do zbioru oznaczonego literą B akcja przeniesie się następnego dnia, a pierwszy dzień rywalizacji w tym zestawieniu rozpoczną japońskie DetonatioN FocusMe oraz reprezentujące południowo-wschodnią Azję MEGA Esports.

Harmonogram pierwszego dnia Mid-Season Invitational 2019:

Środa, 1 maja

Grupa A

12:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo vs Bombers Bo1
13:00 1907 Fenerbahçe Espor vs Isurus Gaming Bo1
14:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo vs Isurus Gaming Bo1
15:00 1907 Fenerbahçe Espor vs Bombers Bo1
16:00 Bombers vs Isurus Gaming Bo1
17:00 Phong Vũ Buffalo Phong Vu Buffalo vs 1907 Fenerbahçe Espor Bo1

Oprócz harmonogramu fazy play-in poznaliśmy również terminarz zmagań grupowych głównego turnieju. Choć na chwilę obecną znamy tylko trzy drużyny walczące w drugim etapie, to już wiemy, kto jako pierwszy powalczy o punkty. Na debiut Marcina „Jankosa” Jankowskiego na Mid-Season Invitational nie będziemy musieli długo czekać, bowiem to właśnie zespół naszego rodaka zagra w meczu otwarcia. Rywalem G2 Esports będą mistrzowie Korei Południowej, czyli SK telecom T1. Wyczekiwane przez polskiego dżunglera starcie z Lee „Fakerem” Sang-hyeokiem będzie więc miało miejsce wcześniej, niż sam Polak pewnie sądził. Jeszcze podczas pierwszego dnia G2 stanie również do walki z Invictus Gaming, z którym ma porachunki jeszcze z października zeszłego roku, kiedy to musiało uznać wyższość chińskiej formacji w półfinale Worlds.

Faza play-in rozpocznie się 1 maja i potrwa przez cały tydzień. We wtorek 7 maja poznamy ostateczny wygląd czołowej szóstki Mid-Season Invitational 2019, a ta zmagania rozpocznie trzy dni później. Triumfatora zawodów wyłoni finał zaplanowany na niedzielę 19 maja. Pełny harmonogram MSI 2019 znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Profesjonalna drużyna LoL-a wyrzucona z azjatyckiej ligi za ustawianie meczów!

Dragon Gate Team biorący udział w League of Legends Master Series (Tajwan, Hong Kong oraz Makau) został wykluczony z rozgrywek z powodu ustawiania mec...