STS
Kermys
fot. ESL

Kolejne, ogromne zmiany w PRIDE. Orły zatrudniają graczy Avia Deceptor oraz Delta Five

Zaledwie kilka dni temu fani PRIDE mogli cieszyć się niesamowitym występem swojej ulubionej drużyny w Polish Open 2019. Międzynarodowy skład Orłów poradził sobie wręcz fantastycznie i na przestrzeni całego turnieju nie uległ nawet na jednej mapie, zgarniając nagrodę główną. Apetyty entuzjastów PRIDE z pewnością urosły do ogromnych rozmiarów, zwłaszcza przed nadchodzącymi ESL Mistrzostwami Polski. Teraz […]

Zaledwie kilka dni temu fani PRIDE mogli cieszyć się niesamowitym występem swojej ulubionej drużyny w Polish Open 2019. Międzynarodowy skład Orłów poradził sobie wręcz fantastycznie i na przestrzeni całego turnieju nie uległ nawet na jednej mapie, zgarniając nagrodę główną. Apetyty entuzjastów PRIDE z pewnością urosły do ogromnych rozmiarów, zwłaszcza przed nadchodzącymi ESL Mistrzostwami Polski. Teraz jednak wiemy już, że w najbliższych tygodniach ekipa ta będzie występować w kompletnie odmienionym składzie.

Jak się okazuje, w ESL Mistrzostwach Polski w barwach PRIDE oglądać będziemy aż czterech nowych zawodników. Z zespołem pożegnali się bowiem zakontraktowani przed Polish Open Olof „Flaxxish” Medin, Lukas „Warden” Lenikas i Paweł „Czekolad” Szczepanik, a także Damian „defles” Filipow, który w trykocie PRIDE rywalizował od początku bieżącego roku. Włodarze organizacji zdecydowali się jednak pozostać przy dotychczasowym wspierającym, Adrianie „Trymbim” Trybusie.

Nowymi reprezentantami Orłów zostali z kolei zawodnicy miksów, które od paru tygodni rywalizują na polskiej scenie. Mowa tutaj o graczach Avia Deceptor oraz Delta Five, bowiem w PRIDE od teraz grać będą Jakub „Sinmivak” Rucki, Patryk „Kermys” Wojewódzki, Bartek „Fresskowy” Przewoźnik oraz Damian „Dambaj” Bajor. Ostatni z wymienionych graczy do niedawna reprezentował barwy Avia Deceptor, z którym udało mu się awansować do drugiego sezonu Ultraligi. Niemniej w zakończonym przed paroma dniami Polish Open Dambaj i jego kompani nie pokazali szczególnie dobrego League of Legends, bowiem pożegnali się z turniejem już w ćwierćfinale, przegrywając z Wisłą Płock. Pozostała trójka nowych nabytków PRIDE nie zdołała awansować do Ultraligi pod banderą Delta Five, ulegając w decydującym starciu Indictive, jednakże bez dwóch zdań są to zawodnicy, którzy są w stanie rywalizować z najlepszymi w naszym kraju.

Tak prezentuje się nowy skład League of Legends w PRIDE:

Jakub „Sinmivak” Rucki
Patryk „Kermys” Wojewódzki
Bartek „Fresskowy” Przewoźnik
Damian „Dambaj” Bajor
Adrian „Trymbi” Trybus

Na ten moment nie wiemy, gdzie dokładnie udadzą się byli reprezentanci PRIDE, ani tego, jaką piątkę Orły wystawią w drugim sezonie Ultraligi. Zgodnie z naszymi informacjami Dambaj ma wrócić do Avia Deceptor przed rozpoczęciem rozgrywek organizowanych przez Polsat Games, dlatego też możemy się spodziewać, że PRIDE dokona kolejnych zmian w składzie po zakończeniu ESL MP.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Byli gracze TYLOO sformują nowy skład?

Czyżby na azjatyckiej scenie miał powstać kolejny super team? Tak wskazywałby plotki płynące do nas z 5EPlay – jak podali dziennikarze tego serwisu, p...