fot. ESL

Ogłoszono trzecią edycję LOOT.BET HotShot Series. Zagrają m.in. AGO, x-kom oraz PACT

Niespełna dwa tygodnie temu zakończyły się zmagania w ramach drugiego sezonu LOOT.BET Hotshot Series, który wygrali zawodnicy Tricked Esports. Wczoraj natomiast organizatorzy poinformowali, że trzecia odsłona ich internetowego turnieju dla profesjonalnych drużyn CS:GO wystartuje już pod koniec maja i ponownie zaoferuje pulę nagród w wysokości 20 000 dolarów.

Rozgrywki rozpoczną się 30 maja i potrwają do 4 czerwca, a w zmaganiach udział weźmie szesnaście zespołów. Dwanaście ekip otrzymało już bezpośrednie zaproszenia od organizatorów, natomiast o pozostałe cztery miejsca trzeba będzie stoczyć walkę w kwalifikacjach. Turniej promocyjny podzielony będzie na dwa regiony – Europę oraz Wspólnotę Niepodległych Państw, a udział w nim weźmie w sumie szesnaście ekip, z czego czternaście już zostało zaproszone. Ostatnie dwa miejsca przeznaczone będą dla zwycięzców otwartych kwalifikacji, które startują już 28 kwietnia. Warto dodać, że w kwalifikacjach nie zabraknie polskiego akcentu – mowa tutaj o zawodnikach Izako Boars, którzy zawalczą o awans do głównej fazy turnieju.

Turniej główny podzielony został na dwa etapy: fazę grupową oraz play-offy. W ramach fazy grupowej zobaczymy cztery koszyki, w których znajdą się po cztery ekipy, które stoczą pojedynki w systemie do dwóch wygranych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do play-offów, gdzie obowiązywała będzie drabinka single elimination z meczami BO3.

Tak prezentuje się aktualna lista uczestników:

AGO Esports x-kom team Actina PACT
Epsilon Esports forZe Tricked Esports
Team LDLC ALTERNATE aTTaX GamersLegion
Giants HAVU ex-3DMAX
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wisła Płock wchodzi na scenę CS:GO i zatrudnia skład average25iq

Wisła Płock poszerza swoje działania w esporcie. Dotychczas ekipa z Mazowsza działała tylko w obrębie takich gier, jak FIFA czy też League of Legends,...

>