STS
fot. x-kom team

x-kom kolejnym uczestnikiem Meet Pointu na PGE Narodowym

Po kilku dniach przerwy organizatorzy Meet Pointu na PGE Narodowym powracają do nas z kolejnym ogłoszeniem. Dziś dowiedzieliśmy się, że na stołecznej imprezie na pewno wystąpi x-kom team, czyli kolejna formacja, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie. Ostatnie tygodnie to dla x-komu okres iście rewolucyjny. W marcu zaczęły się roszady związane z pozycją szkoleniowca, których końcowym efektem […]

Po kilku dniach przerwy organizatorzy Meet Pointu na PGE Narodowym powracają do nas z kolejnym ogłoszeniem. Dziś dowiedzieliśmy się, że na stołecznej imprezie na pewno wystąpi x-kom team, czyli kolejna formacja, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie.

Ostatnie tygodnie to dla x-komu okres iście rewolucyjny. W marcu zaczęły się roszady związane z pozycją szkoleniowca, których końcowym efektem było to, że teraz… drużyna nie ma trenera w ogóle. Jakby tego było mało, miesiąc później rozstano się z aż dwoma zawodnikami i to mimo faktu, że wcześniej przyczynili się oni do historycznego awansu do ESEA Mountain Dew League. Osoby liczące na transfer znanych nazwisk nie mają jednak powodów do narzekań, do wedle ostatnich plotek ekipę w najbliższym czasie zasilą Paweł „innocent” Mocek oraz Paweł „reatz” Jańczak i jeśli faktycznie tak się stanie, to właśnie oni pojawią się wraz z resztą składu na PGE Narodowym, by powalczyć o przepustkę na Games Clash Masters.

Na ten moment zaproszenia otrzymały następujące drużyny:

Actina PACT AVEZ Esport Izako Boars x-kom team

Meet Point, czyli lanowe eliminacje do Games Clash Masters 2019, odbędzie się między 24 a 26 maja na stołecznym PGE Narodowym. W imprezie udział weźmie osiem formacji, ale ostatecznie awans na zawody główne zagwarantuje sobie tylko triumfator wielkiego finału.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pątko w piątki: Czy Korea wróci na szczyt?

Dominację Korei na międzynarodowej arenie League of Legends w latach 2012-2017 można porównać do wspaniałych wyników Realu Madryt w połowie poprzednie...