STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Byli gracze TYLOO sformują nowy skład?

Czyżby na azjatyckiej scenie miał powstać kolejny super team? Tak wskazywałby plotki płynące do nas z 5EPlay – jak podali dziennikarze tego serwisu, piątka graczy związanych w przeszłości z TYLOO miałaby utworzyć zupełnie nowy zespół, który otrzymałby nazwę One Three. Na czele drużyny znaleźliby się Hui „DD” Wu i Ke „captainMo” Liu, którzy na początku […]

Czyżby na azjatyckiej scenie miał powstać kolejny super team? Tak wskazywałby plotki płynące do nas z 5EPlay – jak podali dziennikarze tego serwisu, piątka graczy związanych w przeszłości z TYLOO miałaby utworzyć zupełnie nowy zespół, który otrzymałby nazwę One Three.

Na czele drużyny znaleźliby się Hui „DD” Wu i Ke „captainMo” Liu, którzy na początku tego roku zakończyli swoją wieloletnią współpracę z TYLOO. Co ciekawe, jeszcze kilka miesięcy temu plotkowano, że Liu miałby definitywnie odwiesić myszkę na kołku, ale dzisiejsze wieści wskazywałby, że 29-latek nie ma jeszcze dość. Byłby on zresztą cennym dodatkiem do ekipy, wzbogacając ją ogromem sowich doświadczeń, jakie zgromadził przez osiem lat obecności na scenie.

A kto poza wyżej wymienioną dwójką dołączyłby do składu? Cóż, byłby to m.in. były trener DD i Mo, QiFang „Karsa” Su – gracz ten również pozostaje obecnie bezrobotny. Zatrudnienie posiadają natomiast Zhen „HZ” Huang oraz Yue „AE” Yu – ten pierwszy reprezentuje Panda Gaming, drugi natomiast występuje pod banderą TSGaming E-Sports Club. Obaj nie mają też tak bogatych karier, jak ich potencjalni koledzy, chociaż np. HZ pojawił się na niedawnym StarSeries i-League Season 7.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład One Three będzie prezentować się następująco:

  • Ke „captainMo” Liu
  • Hui „DD” Wu
  • Zhen „HZ” Huang
  • Yue „AE” Yu
  • QiFang „Karsa” Su
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatnie zaproszenie na Meet Point trafia do Codewise Unicorns

Znamy już wszystkie drużyny, które miejsce na Meet Poincie na PGE Narodowym otrzymały w formie bezpośrednich zaproszeń. Do ujawnionej już wcześniej cz...