STS
fot. AGO Esports/Michał Mazurek

Porażka AGO na inaugurację GameAgents League Season 3

W cieniu gorących doniesień medialnych oraz pierwszych spotkań w ESL Mistrzostwach Polski AGO Esports zainaugurowało zmagania w ramach GameAgents League Season 3. Polacy niestety nie będą mogli miło wspominać pierwszego meczu w tych rozgrywkach, gdyż przez słaby występ w ofensywie polegli w boju z SJ Gaming. AGO Esports 11 : 16 SJ Gaming (GameAgents League […]

W cieniu gorących doniesień medialnych oraz pierwszych spotkań w ESL Mistrzostwach Polski AGO Esports zainaugurowało zmagania w ramach GameAgents League Season 3. Polacy niestety nie będą mogli miło wspominać pierwszego meczu w tych rozgrywkach, gdyż przez słaby występ w ofensywie polegli w boju z SJ Gaming.

AGO Esports 11 : 16 SJ Gaming

(GameAgents League Season 3)
11 4 Train 11 16
7 5

Już od początku spotkania jasno widać było, iż Jastrzębie czeka dziś wyjątkowo trudna przeprawa. Polacy przegrali bowiem trzy pierwsze potyczki, a po chwilowym ożywieniu dalej tracili kolejne oczka. Finowie raz za razem zatrzymywali natarcia naszych bezradnych rodaków, którzy w tej części meczu zapunktowali już tylko raz, na przerwę schodząc z wynikiem 4:11.

Na całe szczęście po zmianie stron obraz gry odwrócił się o 180 stopni i teraz to AGO ustawiło w defensywie zaporę nie do przejścia. Polacy szybko zbliżyli się do swoich rywali na dystans tylko jednego oczka, lecz nie byli w stanie utrzymać tak wysokiej dyspozycji. SJ w końcówce zainkasowało cztery punkty z rzędu i zapewniło sobie wygraną.

Oprócz AGO Esports w GameAgents League Season 3 udział wezmą jeszcze dwie nadwiślańskie formacje – Izako Boars oraz x-kom team. W puli nagród tego internetowego turnieju znajduje się 20 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
kashtelan

Pewne zwycięstwo iHG na start ESL Mistrzostw Polski w LoL-a

Illuminar Gaming rozpoczęło swoją walkę w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 od zwycięstwa. Na inaugurację zmagań w League of Legends obrońcy tytułu...