Tyle co rozpoczął się nowy tydzień, a tu już spadła na nas kolejna bardzo interesująca wiadomość. Po raz kolejny swoich sił w barwach Codewise Unicorns próbuje Filip "NEO" Kubski, który pomaga drużynie Jednorożców w ramach Alienware Game Arena.

Plotki dotyczące ewentualnego transferu byłego gracza Virtus.pro do CU pojawiły się już jakiś czas temu, jednak temat ewentualnych przenosin polskiego weterana do wspomnianej organizacji wraca jak bumerang. Nic dziwnego, skoro któryś raz z kolei NEO widnieje w składzie Codewise w internetowych rozgrywkach, a jednak oficjalnych informacji na temat chociażby tego, że Kubski jest w drużynie stand-inem brak.

W rozwikłaniu tej zagadki może pomóc informacja udzielona przez samą organizację, która w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów dotyczące składu na dzisiejsze spotkanie napisała tak: – Leman, Azizz, Crityourface, MdN i dziś wspomoże nas znów po przyjacielsku NEO, który pomaga nam przy tej właśnie lidze. W międzyczasie testujemy innych zawodników – chcemy dobrze wybrać, więc pewnie jeszcze nam chwilę zejdzie – czytamy w wpisie Codewise Unicorns. To zdaje się wyjaśniać, dlaczego Kubski kilkukrotnie meldował się na serwerze z resztą graczy CU. Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami drużyna rozstała się oficjalnie z Maciejem "Luzem" Bugajem.

Końcówkę meczu przeciwko Izako Boars w Alienware Game Arena można śledzić pod tym adresem.