fot. StarLadder

Secret ogrywa PSG.LGD. Nisha i spółka w półfinale drabinki wygranych MDL Paris Major

Kolejny dzień zmagań w ramach MDL Paris Major dobiegł końca. Chylący się ku końcowi poniedziałek okazał się nad wyraz udany dla Teamu Secret, którego barwy reprezentuje Polak – Michał „Nisha” Jankowski. Zespół naszego rodaka pokonał PSG.LGD i zaliczył awans do półfinału drabinki wygranych.

Należy zaznaczyć, że był to dotychczas najtrudniejszy pojedynek, w jakim udział brali zawodnicy Teamu Secret. Pomimo tego, że w pierwszej grze zespół Polaka zdominował rywala, łatwo wygrywając przed 29. minutą, to w następnej potyczce nie było już tak łatwo. Formacja Yanga „Chalice’a” Shenyia stawiła opór swojemu przeciwnikowi, zapewniając swoim kibicom rewelacyjne i emocjonujące starcie, które zawodnicy z Chin zwieńczyli zwycięstwem. W trzeciej batalii Secret wyeliminowało jednak błędy z poprzedniej gry i po raz kolejny górowało nad swoim rywalem, ostatecznie triumfując w 31. minucie.

Spotkanie z udziałem polskiego zawodnika nie było jednym, bo zaraz po nim naprzeciw siebie stanęli gracze Virtus.pro i OG. Mistrzowie The International 2018 nie zawiedli swoich fanów i bez większych problemów rozgromili Niedźwiedzie w kolejno 23 i 19 minut. Z kolei wieczorem doszło do pierwszych pojedynków w drabince przegranych. Emocji nie zabrakło szczególnie w pierwszym pojedynku, gdzie po ponad 40-minutowej batalii Compexity Gaming pokonało beastcoast. Natomiast dzisiejsze zmagania zakończyliśmy jednostronnym pojedynkiem pomiędzy Mineski a Teamem Empire, który wygrał Ryan „Bimbo” Jay Qui i jego kompani.

Tak prezentują się pełne wyniki dzisiejszych spotkań:

6 maja, poniedziałek

Drabinka wygranych

10:00 Team Secret 2:1 PSG.LGD BO3
13:30 Virtus.pro 0:2 OG BO3

Drabinka przegranych

15:30 Complexity Gaming 1:0 beastcoast BO1
17:00 Mineski 1:0 Team Empire BO1

MDL Paris Major powróci już jutro wraz z kolejnymi dwoma pojedynkami w drabince wygranych i przegranych. W akcji zobaczymy m.in. Team Liquid czy zwycięzców OGA Dota PIT Minor 2019, Ninjas in Pyjamas. Z kolei półfinałowe spotkanie Secret odbędzie się dopiero 10 maja, a rywalem ekipy Polaka będzie OG. Transmisję ze wszystkich spotkań oglądać można wraz z angielskim komentarzem na oficjalnym kanale MDL Disney.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Podwójny remis ex-devils.one w starciu z x-kom teamem w ramach ESL MP

Drugi tydzień zmagań w ramach ESL Mistrzostw Polski w CS:GO rozpoczęliśmy z przytupem, bo od dwóch bardzo wyrównanych pojedynków pomiędzy zawodnikami...