Zaledwie kilka godzin temu świat League of Legends obiegła informacja o rozstaniu Darshana "Darshana" Upadhyayi z Counter Logic Gaming, lecz jak się okazuje, organizacja George'a "HotshotGG" Georgallidisa prowadzi już rozmowy z nowym toplanerem. Jak donosi portal Esporin, CLG jest już bliskie zakontraktowania Kima "Ruina" Hyeong-mina, którego jeszcze parę dni temu oglądaliśmy w trykocie 1907 Fenerbahçe Espor podczas fazy play-in Mid-Season Invitational 2019.

Ruin większą część swojej kariery spędził rywalizując na Starym Kontynencie, w barwach takich formacji jak chociażby SK Gaming, Nerv czy Giants Gaming. Mimo wszystko dopiero reprezentując ostatnią z wymienionych organizacji udało mu się pokazać przed większą publiką. Grając w Giants m.in. u boku Jakuba "Jactrolla" Skurzyńskiego, Ruin zdołał zawojować EU Challenger Series 2017 Summer, a następnie awansować do EU LCS 2018 Spring. Po triumfie w SuperLiga Orange Season 13 z Giants pożegnali się jednak wszyscy zawodnicy, za wyjątkiem właśnie Koreańczyka. Ten następnie został otoczony przez zawodników, którzy znacząco odstawali od pozostałych graczy EU LCS, przez co Giants zakończyło zmagania w wiosennym i letnim splicie na dalekiej, dziewiątej pozycji w tabeli. Warto jednak zaznaczyć, że Ruin był najjaśniej świecącym punktem w gwiazdozbiorze Giants, dlatego też bez najmniejszego problemu znalazł on dla siebie miejsce na sezon 2019, kiedy hiszpańska organizacja nie została przyjęta do franczyzowego League of Legends European Championship.

W grudniu ubiegłego roku 1907 Fenerbahçe Espor zakontraktowało m.in. Ruina oraz Thomasa "Kirei'a" Yuena, którzy okazali się być perfekcyjnymi wyborami w okienku transferowym. Fenerbahçe bez najmniejszych problemów zdominowało tureckie zmagania, a Kirei został nagrodzony tytułem MVP sezonu. Hyeong-min zdecydowanie wyróżniał się w swojej roli na tle innych uczestników TCL, dlatego też wybrano go najlepszym toplanerem w lidze. Dzięki triumfie w tureckich rozgrywkach Fenerbahçe uzyskało miejsce w etapie wstępnym Mid-Season Invitational, gdzie ostatecznie odpadło już w fazie grupowej po przegranym tie-breaku o 1. miejsce w zbiorze A. Teraz wiemy już, że Kirei będzie grał w trykocie Misfits Gaming, natomiast Ruin rzekomo jest przymierzany do CLG, które pożegnało się z Darshanem.

Co dla CLG oznaczałby ewentualny transfer Ruina? Z pewnością będzie to niemałe wzmocnienie, wszak Ruin od zawsze był uważany za solidnego zawodnika, podczas gdy Darshan od wielu splitów po prostu niedomagał. Górna alejka od jakiegoś czasu była najsłabszym punktem CLG, dlatego też zakontraktowanie dominatora z tureckiej ligi może okazać się strzałem w dziesiątkę. Kto wie, może Ruin będzie drugim Sergenem "Broken Bladem" Çelikiem, który odmienił wizerunek TSM-u.