STS
fot. devils.one

Rusza drugi tydzień ESL MP w LoL-a. Indictive podejmie devils.one

Przed nami drugi tydzień ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Po nieco ponad tygodniu odpoczynku osiem najlepszych zespołów nad Wisłą powraca do walki o tytuł Mistrza Polski. Wieczorem na naszych ekranach zobaczymy m.in. zawodników devils.one, którzy miejmy nadzieję, stoczą swój pierwszy pojedynek w tym sezonie. Przypomnijmy, że przy okazji minionego tygodnia podopieczni […]

Przed nami drugi tydzień ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Po nieco ponad tygodniu odpoczynku osiem najlepszych zespołów nad Wisłą powraca do walki o tytuł Mistrza Polski. Wieczorem na naszych ekranach zobaczymy m.in. zawodników devils.one, którzy miejmy nadzieję, stoczą swój pierwszy pojedynek w tym sezonie.

Przypomnijmy, że przy okazji minionego tygodnia podopieczni Adriana „hatchýego” Widery nie mieli okazji do zaprezentowania się kibicom. Wszystko za sprawą kłopotów jednego z graczy SuperNitro1, co zakończyło się walkowerem dla Diabłów. Dzisiejszym przeciwnikiem devils.one będzie Indictive Esports, które świetnie rozpoczęło zmagania w wiosennej odsłonie ESL MP. Zespół Dawida „Dawidsonka” Trojanowskiego pokonał w pierwszym tygodniu Vortex Five. Warto także podkreślić, że ekipa, która wygra środowe starcie, znajdzie się na pozycji lidera grupy B.

Następnym meczem, jaki dziś zobaczymy będzie starcie pomiędzy Katastrofą Awionetki a PRIDE. W poprzednim tygodniu ekipa Kamila „Syrpyego” Pękackiego zmierzyła się z jednym z faworytów, Illuminar Gaming i pomimo walki ostatecznie musiała uznać wyższość przeciwnika. Jeszcze gorzej zaprezentowały się Orły, które w swoim inauguracyjnym starciu w ESL MP zostały całkowicie zmiażdżone przez Wisłę Płock. Który zespół zanotuje pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej? Przekonamy się już o 20:30.

Środa, 8 maja
18:00 devils.one vs Indictive Esports Bo3
20:30 PRIDE vs Katastrofa Awionetki Bo3

Wszystkie dzisiejsze mecze oglądać będzie można na kanale ESL.TV Polska. Więcej szczegółowych informacji dotyczących ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mecz o fotel wicelidera ESL MP – Wisła Płock vs x-kom team

Dopiero co zakończyła się druga seria spotkań w ramach ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019, a tymczasem... dziś zaczyna się seria trzecia. Zainaugurują...