STS
fot. ESL/Adam Łakomy

pro100 znowu w komplecie – NickelBack i kenzor uzupełniają skład

Aż miesiąca potrzebowali włodarze pro100, by uzupełnić skład prowadzonej przez siebie dywizji Counter-Strike’a. Ale wreszcie się udało – do drużyny dołączyło bowiem dwóch graczy, chociaż akurat w przypadku Leonarda „kenzora” Volodarchuka słowo „dołączył” nie jest zbyt odpowiednie. Ukrainiec z pro100 współpracuje wszak już od maja 2017 roku, ale w marcu decyzją całego zespołu wylądował na […]

Aż miesiąca potrzebowali włodarze pro100, by uzupełnić skład prowadzonej przez siebie dywizji Counter-Strike’a. Ale wreszcie się udało – do drużyny dołączyło bowiem dwóch graczy, chociaż akurat w przypadku Leonarda „kenzora” Volodarchuka słowo „dołączył” nie jest zbyt odpowiednie.

Ukrainiec z pro100 współpracuje wszak już od maja 2017 roku, ale w marcu decyzją całego zespołu wylądował na ławce rezerwowych. Nie wysiedział na niej jednak zbyt długo, bo ekipa bardzo szybko podziękowała Vyacheslavowi „Art1stowi” Lyadnovowi, który miał być potencjalnym następcą kenzora. Wobec tego 21-latek kontynuował swoją grę mając nieokreślony status i dopiero teraz stało się jasne, że powrócił do drużyny na stałe. Zupełnie nowym nabytkiem jest natomiast Alexey „NickelBack” Trofimov, który ostatni rok spędził w Monolith Gaming, ale już od pewnego czasu był testowany przez swojego nowego pracodawcę.

Podczas testów NickelBack zaprezentował się z bardzo dobrej strony – chwalił Rosjanina Mikhail Kharkovskiy, CEO organizacji. – Z tego miejsca chcielibyśmy więc podziękować kierownictwu Monolith za to, że bezzwłocznie zgodziło się nam odsprzedać swojego zawodnika. Mamy nadzieję, że Alexey udowodni, ile jest wart i pokaże wszystkim świetną grę – dodał. Co ciekawe, kenzor i NickelBack zdążyli pod banderą pro100 rozegrać już dwa mecze w bieżącym sezonie ESEA Mountain Dew League. Wczoraj ich formacja niespodziewanie pokonała Sprout, dziś natomiast musiała uznać wyższość Teamu GamerLegion.

W tej sytuacji skład pro100 prezentuje się następująco:

  • Leonard „kenzor” Volodarchuk
  • Vadim „Flarich” Karetin
  • Ivan „AiyvaN” Semenets
  • Mareks „YEKINDAR” Gaļinskis
  • Alexey „NickelBack” Trofimov
  • Arseny „ceh9” Trynozhenko – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom z kompletem punktów na start trzeciego tygodnia ESL MP

Na inaugurację trzeciego tygodnia ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 na serwerze zmierzyły się odpowiednio druga w ligowej tabeli Wisła Płock oraz depc...