fot. AGO Esports

Mecze AGO i x-komu w ESEA MDL, Izako Boars zagra w UCC Summer Smash

Mimo że mamy dopiero czwartek, to właśnie dziś końca dobiegnie drugi tydzień zmagań w ramach ESEA Mountain Dew League. Przed nami dwa mecze na drugim poziomie rozgrywkowym i, co ważne, w obu zobaczymy w akcji polskie drużyny. A to nie wszystko, co na nas czeka.

Dzień bowiem już o 12:55 zainauguruje Izako Boars, które wczoraj udanie rozpoczęło swoją przygodę z UCC Summer Smash. Podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego niespodziewanie pokonali uczestników ostatniego Majora z Winstrike Teamu, zapewniając sobie zwycięstwo wynikiem 2:0. Dzięki temu rodzima piątka jest o krok bliżej play-offów, ale by osiągnąć ten cel potrzebuje jeszcze dwóch wygranych. Pierwsza z nich może mieć miejsce już za kilka godzin, bo właśnie wtedy popularne Dziki mierzyć się będą z SJ Gaming, które po zaciętym meczu ograło x-kom team.

A skoro o x-komie mowa – zespół ten w środę zadebiutował wreszcie w MDL-u, ale nie był to debiut okazały. Paweł „innocent” Mocek i spółka polegli wszak z Movistar Riders, a dziś wcale łatwiej nie będzie, gdyż ich drugim rywalem będzie inny przedstawiciel ligowej czołówki, forZe. Teoretycznie prostsze zadanie stoi przed AGO, które tym razem w ramach Mountain Dew League podejmie pro100, czyli beniaminka, który jednak był w stanie niedawno pozostawić w pokonanym polu Sprout.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

9 maja
12:55 Izako Boars vs SJ Gaming BO3 transmisja
17:00 x-kom team vs forZe BO1 transmisja
19:00 AGO Esports vs pro100 BO1 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
delord

Walka o fotel lidera grupy A. iHG i Wisła zakończą drugi tydzień ESL MP w LoL-a

Przed nami ostatni dzień fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Już dziś na Summoners Rift spotkają się zawodnicy grupy...

>