STS
delord
fot. ESL

Walka o fotel lidera grupy A. iHG i Wisła zakończą drugi tydzień ESL MP w LoL-a

Przed nami ostatni dzień fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Już dziś na Summoners Rift spotkają się zawodnicy grupy A. W akcji zobaczymy m.in. Wisłę Płock i Illuminar Gaming – obie drużyny zawalczą o fotel lidera swojego zestawienia. Czwartkowy wieczór rozpoczniemy jednak od pojedynku pomiędzy Vortex Five a SuperNitro1. Obie […]

Przed nami ostatni dzień fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Już dziś na Summoners Rift spotkają się zawodnicy grupy A. W akcji zobaczymy m.in. Wisłę Płock i Illuminar Gaming – obie drużyny zawalczą o fotel lidera swojego zestawienia.

Czwartkowy wieczór rozpoczniemy jednak od pojedynku pomiędzy Vortex Five a SuperNitro1. Obie te drużyny obecnie mają na swoim koncie po porażce. Zespół Huberta „Gricka” Brodowskiego w pierwszym tygodniu ESL MP został pokonany przez Indictive Esports. Z kolei SuperNitro w ogóle nie stoczyło pojedynku, bo przez problemy jednego z zawodników formacja ta musiała oddać walkowera dla devils.one.

W drugim dzisiejszym meczu zobaczymy obrońców tytułu mistrzowskiego, Illuminar Gaming. Ekipa ta w minionym tygodniu pokonała Katastrofę Awionetki. Szczególnie dobrze w tym spotkaniu prezentował się jungler iHG, Artur „Rybson” Gębicz, co tylko pokazało, że zakontraktowanie byłego zawodnika PRIDE było strzałem w dziesiątkę. Mimo wszystko Paweł „Delord” Szabla i spółka nie będą mieli łatwego zadania, bo ich rywalem będą Nafciarze. Podopieczni Kacpra „Nahovskyego” Merskiego w poprzednim tygodniu zachwycili swoją grą w meczu z PRIDE, kompletnie miażdżąc ten zespół. W związku z tym należy oczekiwać, że dzisiejsze starcie na szczycie dostarczy nam sporej ilości wrażeń.

Czwartek, 9 maja
18:00 Vortex Five vs SuperNitro1 Bo3
20:30 Wisła Płock vs Illuminar Gaming Bo3

Oba spotkania będzie można oglądać za pośrednictwem kanału ESL.TV Polska. Więcej szczegółowych informacji dotyczących ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Faker, All-Star 2018

Pięć pytań przed turniejem głównym Mid-Season Invitational 2019

Już za niespełna dwa dni wystartuje główna faza Mid-Season Invitational 2019. W akcji zobaczymy sześć najlepszych formacji na świecie, w tym m.in. Mis...