fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Trymbi będzie grał w Hiszpanii! Były gracz PRIDE zasila szeregi akademii G2 Esports

Dzisiaj PRIDE ogłosiło rozstanie z dotychczasowym wspierającym, Adrianem „Trymbim” Trybusem. Na poznanie nowego pracodawcy brązowego medalisty Ultraligi nie musieliśmy długo czekać. Trymbi został oficjalnie zaprezentowany jako nowy gracz G2 Heretics, czyli akademii G2 Esports grającej w LVP SuperLiga Orange.

Razem z Trybusem do Heretyków dołączył również nowy marksman – Nicolas „Nixerino” Colocho. Hiszpan razem z Trymbim wypełni lukę na dolnej alei powstałą po niedawnych zmianach w składzie drużyny. Z ekipą pożegnał się bowiem Ludvig „XDSMILEY” Granquist grający do niedawna na pozycji strzelca, natomiast dotychczasowy wspierający, David „Skain” Carbó, został przeniesiony na ławkę rezerwowych.

Tak obecnie prezentuje się skład G2 Heretics:

Adrian „Wardain” Müry
Leon „Lamabear” Krüger
Francisco „Xico” Cruz Antunes
Nicolas „Nixerino” Colocho
Adrian „Trymbi” Trybus
David „Skain” Carbó (sub)

Czy to jedyne zmiany w PRIDE oraz G2 Heretics? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać, w końcu karuzela transferowa dopiero nabiera rozpędu. Pewnym jest tylko, że polskie Orły rozstały się już ze wszystkimi zawodnikami reprezentującymi ich barwy podczas pierwszego sezonu Ultraligi. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak nie tylko, jak będzie wyglądał ich skład na letnie rozgrywki, ale nawet kto zajmie miejsce Trymbiego w kolejnym meczu ESL Mistrzostw Polski.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
kashtelan

Fenomenalny mecz Kashtelana! iHG lepsze od Wisły Płock w ESL MP

Obrońca tytułu ESL Mistrza Polski nie pozostawił wątpliwości, która drużyna w grupie A trwającej odsłony rozgrywek jest najlepsza. Illuminar Gaming w...