STS
fot. WESG

NEO nowym zawodnikiem FaZe Clanu?

Niedługo minie pół roku od momentu, gdy Filip „NEO” Kubski zakończył swoją przygodę z Virtus.pro. Niewykluczone jednak, że już niedługo legendarny zawodnik zakończy okres bezrobocia i powróci do gry w barwach… FaZe Clanu.

Informacja ta może wydawać się sporym zaskoczeniem, ale pewne rzeczy wskazują na to, że 31-latek faktycznie może dołączyć do międzynarodowego składu, w którym zająłby miejsce Daurena „AdreNa” Kystaubayeva. Jako pierwszy już w godzinach porannych o potencjalnym transferze Kubskiego informował na Twitterze użytkownik DonHaci, ale z uwagi na fakt, iż znany on jest ze swojego dość specyficznego poczucia humoru, wiele osób nie wzięło tych doniesień na poważnie.

Na tym jednak nie koniec. Gdy odwiedzimy prywatny profil NEO na Facebooku to szybko zauważymy, że ostatnio do jego znajomych dołączył niejaki Janko Paunović, czyli YNK, szkoleniowiec europejskiego składu. Co więcej, udało nam się dotrzeć do screena z serwera treningowego, na którym przebywali wszyscy zawodnicy FaZe oraz Kubski. Brakuje tylko AdreNa, co potwierdzałoby przypuszczenia, że Polak faktycznie miałby zastąpić Kazacha.

Jeśli plotki te potwierdzą się, skład FaZe Clanu będzie prezentować się następująco:

  • Håvard „rain” Nygaard
  • Nikola „NiKo” Kovač
  • Ladislav „GuardiaN” Kovács
  • Olof „olofmeister” Kajbjer
  • Filip „NEO” Kubski
  • Janko „YNk” Paunović – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne zwycięstwo Invictus wieńczy trzeci dzień MSI

Invictus Gaming po raz kolejny bez żadnych problemów zdołało wygrać swoje spotkanie na Mid-Season Invitational. Tym razem przeciwnikiem graczy z LPL b...