STS
fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

GamerLegion wystąpi na kieleckich eliminacjach do GG League

Pierwsze zaproszenie na kieleckie eliminacje do Good Game League 2019 zostało przyznane. Trafiło ono w ręce Teamu GamerLegion, czyli powołanej pod koniec marca ekipy, która ma w swoim składzie kilku znanych na scenie graczy i która zdążyła odnieść już pewne sukcesy. W składzie GamerLegion znajdziemy m.in. Adila „ScreaMa” Benrlitoma oraz Kevina „Ex6TenZa” Droolansa, czyli uczestników […]

Pierwsze zaproszenie na kieleckie eliminacje do Good Game League 2019 zostało przyznane. Trafiło ono w ręce Teamu GamerLegion, czyli powołanej pod koniec marca ekipy, która ma w swoim składzie kilku znanych na scenie graczy i która zdążyła odnieść już pewne sukcesy.

W składzie GamerLegion znajdziemy m.in. Adila „ScreaMa” Benrlitoma oraz Kevina „Ex6TenZa” Droolansa, czyli uczestników wielu prestiżowych imprez. Od pewnego czasu kariery obu Belgów znajdowały się co prawda na sporym zakręcie, ale wydaje się, że wraz z transferem do niemieckiej organizacji zdołali oni nieco odżyć. Co więcej, na początku tego miesiąca mogli oni wraz ze swoimi klubowymi kolegami świętować triumf podczas LOOT.BET/CS Season 2 – po drodze udało im się wówczas dwukrotnie pokonać m.in. Windigo Gaming oraz Epsilon Esports. Z kolei w swoim lanowym debiucie ich formacja stanęła na najniższym stopniu podium United Masters League Season 1.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

BLUEJAYS Team GamerLegion

Kieleckie eliminacje do Good Game League 2019 odbędą się 22 i 23 czerwca w Targach Kielce. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o jeden slot na poznańskich finałach GG League 2019.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

iG pewne miejsca w play-offach po trzecim dniu MSI 2019

Trzeci dzień fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019 za nami. Dzisiaj każda z drużyn rozegrała kolejne dwa mecze w ramach tego etapu zmagań. Po raz...