STS
czekolad
fot. ESL

Czekolad zasila szeregi mistrzów Hiszpanii! Polak nowym midlanerem Splyce Vipers

Po nieudanym splicie w barwach eMonkeyz pojawiło się pytanie, czy jakaś drużyna będzie zainteresowana usługami Pawła „Czekolada” Szczepanika. Dzisiaj poznaliśmy odpowiedź na tę zagwozdkę i z pewnością możemy być z niej zadowoleni. Polski midlaner nie tylko znalazł nową drużynę grającą na Półwyspie Iberyjskim, ale jest nią w dodatku sam mistrz ligi hiszpańskiej – Splyce Vipers. […]

Po nieudanym splicie w barwach eMonkeyz pojawiło się pytanie, czy jakaś drużyna będzie zainteresowana usługami Pawła „Czekolada” Szczepanika. Dzisiaj poznaliśmy odpowiedź na tę zagwozdkę i z pewnością możemy być z niej zadowoleni. Polski midlaner nie tylko znalazł nową drużynę grającą na Półwyspie Iberyjskim, ale jest nią w dodatku sam mistrz ligi hiszpańskiej – Splyce Vipers.

To za sprawą pożegnania z pierwszym składem dotychczasowego midlanera, Jørgena „Hatrixxa” Elgåena. Norweg postanowił zrezygnować z gry dla Splyce Vipers i skupić się bardziej na rozwoju swojej wiedzy dotyczącej gry u boku trenerów, jednocześnie „patrząc z nowej perspektywy na grę i rywalizację”.

Dołączenie Czekolada w kilku słowach skomentował główny trener Splyce, Peter Dun:

Czekolad zaimponował nam w znacznym stopniu grając dla eMonkeyz podczas wiosennego splitu i naszym zdaniem będzie wartościowym dodatkiem dla naszej drużyny w nadchodzącej rundzie.

Odczucia dotyczące transferu do Splyce Vipers za pośrednictwem swojego Twittera wyraził również sam Czekolad:

Jestem naprawdę zadowolony z szansy danej mi przez Splyce. Będę pracował ciężko, aby udowodnić, że mogę być jednym z najlepszych zawodników oraz jednym z najlepszych kompanów. Nie zawiodę Was.

Tak obecnie prezentuje się skład Splyce Vipers:

Andrei „Orome” Popa
Sebastián „Tierwulf” Mateluna
Paweł „Czekolad” Szczepanik
Aleš „Freeze” Kněžínek
Olivier „Prime” Payet
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO przegrywa w finale olsztyńskich kwalifikacji. Winstrike z awansem na GG League

Niestety nie mamy dobrych wieści. Mimo zaciętej walki ze strony AGO Esports, zespół ten stracił kolejną okazję na bezpośredni awans na Good Game Leagu...