STS
PACT
fot. ESL

Koniec eliminacji do Meet Pointu na PGE Narodowym, z awansem m.in. Wisła Płock

Znamy już pełną listę drużyn, które jeszcze w tym miesiącu pojawią się na stołecznym PGE Narodowym, by wziąć udział w Meet Poincie. Awans poprzez zakończone dziś eliminacje zapewniły sobie trzy formacje, ale tylko jedna z nich pochodzi z Polski. Mowa tutaj o Wiśle Płock, która na przestrzeni trzech ostatnich dni nie przegrała ani jednego meczu […]

Znamy już pełną listę drużyn, które jeszcze w tym miesiącu pojawią się na stołecznym PGE Narodowym, by wziąć udział w Meet Poincie. Awans poprzez zakończone dziś eliminacje zapewniły sobie trzy formacje, ale tylko jedna z nich pochodzi z Polski.

Mowa tutaj o Wiśle Płock, która na przestrzeni trzech ostatnich dni nie przegrała ani jednego meczu i bilet do Warszawy wywalczyła sobie poprzez górną drabinkę. Podobną drogę przeszło również kazachskie Se7en eSports, którego barw broni m.in. znany z BOOT-dream[S]cape Alikhan „w1nt3r” Kopzhanov. Ostatni slot przypadł natomiast w udziale rosyjskiemu Vaevictis Esports. Zespół ten w meczu ostatniej szansy okazał się lepszy od pokonanego wcześniej przez Wisłę polskiego miksu MRGiNO, w składzie którego znaleźli się chociażby Adrian „Zorineq” Kołodziejski czy też Kamil „kamil” Kamiński.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Actina PACT AVEZ Esport Codewise Unicorns Izako Boars
Se7en eSports Vaevictis Esports Wisła Płock x-kom team

Meet Point, czyli lanowe eliminacje do Games Clash Masters 2019, odbędzie się między 24 a 26 maja na stołecznym PGE Narodowym. W imprezie udział weźmie osiem formacji, ale ostatecznie awans na zawody główne zagwarantuje sobie tylko triumfator wielkiego finału.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
czekolad

Czekolad zasila szeregi mistrzów Hiszpanii! Polak nowym midlanerem Splyce Vipers

Po nieudanym splicie w barwach eMonkeyz pojawiło się pytanie, czy jakaś drużyna będzie zainteresowana usługami Pawła "Czekolada" Szczepanika. Dzisiaj...