Jeszcze tydzień temu transfer Kima "Ruina" Hyeong-mina do Counter Logic Gaming pozostawał tylko w sferze plotek. Dzisiaj jednak nie ma już żadnych wątpliwości – amerykańska organizacja oficjalnie zaprezentowała Koreańczyka jako swój nowy nabytek.

Były gracz Giants Gaming i 1907 Fenerbahçe Espor zajmie miejsce Darshana "Darshana" Upadhyayi, który po czterech latach opuścił szeregi CLG. Na chwilę obecną nie wiadomo, gdzie trafi Darshan, jednak jak sam wyznał jest otwarty na nowe wyzwania i jest gotów dołączyć do drużyny spoza Ameryki Północnej, a także zmienić swoją główną rolę – wliczając w to dołączenie do sztabu szkoleniowego.

Wracając do Ruina – po sukcesie, jakim był awans do EU LCS w 2017 roku, Koreańczyk walczył o mistrzostwo Europy pod banderą Giants Gaming. Rzeczywistość była jednak daleka od oczekiwań i Giganci dwukrotnie zajęli dziewiąte miejsce na przestrzeni całego sezonu. Po oficjalnym rozstaniu Giants z EU LCS wskutek franczyzy, Ruin postanowił znaleźć nową drużynę i tak dołączył do Fenerbahçe. W Turcji poszło mu znacznie lepiej, czego najlepszym dowodem jest mistrzostwo zimowej rundy TCL 2019. To równało się z udziałem w MSI 2019, lecz na międzynarodowym turnieju zespół Koreańczyka odpadł już w fazie grupowej play-in.

Teraz przed nim nowe wyzwanie. U boku między innymi Tristana "PowerOfEvila" Schrage i Trevora "Stixxaya" Hayesa będzie walczył o mistrzostwo Ameryki Północnej. Jak przyznaje sam Ruin, jest podekscytowany współpracą z niemieckim midlanerem, a także rodzimym trenerem, Heo "Ireanem" Yeong-cheolem. Poniżej możecie obejrzeć wideo z Ruinem w roli głównej, w którym wypowiada się na temat dołączenia do Counter Logic Gaming.