starladder
fot. StarLadder

denis prowadzi rozmowy z BIG?

Wydawało się, że po styczniowej rewolucji kadrowej w szeregach Sprout na długo zapanuje spokój. Wiele jednak wskazuje, że wcale tak nie będzie – jak bowiem twierdzi Jarek „DeKay” Lewis, jeden z zawodników niemieckiej organizacji ma prowadzić zaawansowane negocjacje z BIG.

Chodzi tutaj o Denisa „denisa” Howella, który członkiem europejskiej formacji jest od momentu jej powstania w grudniu 2017 roku. Od tego czasu udało mu się wraz z nią m.in. wystąpić na Majorze oraz sięgnąć po wicemistrzostwo Charleroi Esports 2019. Generalnie jednak 24-latek i jego koledzy nie byli zaliczani do światowej czołówki i większość ich sukcesów odnoszona była albo na krajowym podwórku, albo też na mniej prestiżowych imprezach. Ewentualna chęć Niemca, by zmienić otoczenie, nie powinna zatem dziwić.

W przypadku transferu, który miałby mieć miejsce jeszcze przed ESL One Cologne 2019, denis zająłby w składzie miejsce Johannesa „nexa” Mageta, którego przywrócono do drużyny zaledwie trzy miesiące temu. Co ciekawe, w BIG Howell spotkałby dobrze sobie znanego Fatiha „goba b” Dayika, z którym miał już okazję współpracować w mousesports – obaj zawodnicy razem stanęli na drugim stopniu podium CEVO Season 8 Professional, chociaż miało to miejsce trzy i pół roku temu.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład BIG będzie prezentować się następująco:

  • Fatih „gob b” Dayik
  • Johannes „tabseN” Wodarz
  • Tizian „tiziaN” Feldbusch
  • Ismailcan „XANTARES” Dörtkardeş
  • Denis „denis” Howell
  • Alexander „kakafu” Szymanczyk – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Windigo pierwszym rywalem FaZe podczas DreamHack Masters Dallas

Wczoraj swój debiut w barwach FaZe Clanu zaliczył Filip "NEO" Kubski. Polak w meczu przeciwko Virtus.pro nie zagrał wprawdzie zbyt imponująco, ale to...