fot. GG League/Maciej Kołek

PACT i x-kom zaczynają walkę w LOOT.BET HotShot Series Season 3

Mało wam online’owych turniejów? Nie martwcie się, dziś startuje kolejny. Rusza bowiem LOOT.BET HotShot Series Season 3, w którym udział wezmą aż trzy drużyny z Polski. Dziś w akcji zobaczymy jednak tylko dwie z nich – Actina PACT oraz x-kom team.

Przed Piotrem „morelzem” Taterką i jego kolegami inauguracyjny mecz w grupie B. Pierwszą przeszkodzą na drodze obecnych wicemistrzów Polski będzie Copenhagen Flames, które awans na imprezę zagwarantowało sobie dzięki udanemu występowi w europejskich eliminacjach. Postawa piątki Duńczyków była zresztą lekkim zaskoczeniem, bo raczej mało kto spodziewał się, że uda im się ograć SJ Gaming. A jednak dali radę, wobec czego PACT musi mieć się na baczności, bo Mads „Console” Skovby i spółka nie zamierzają najwyraźniej być tylko chłopcami do bicia.

O ile jednak Flames wydaje się być do ogrania, tak Epsilon Esports już niekoniecznie. A to właśnie z tym zespołem, który na swoim koncie ma triumf w 30. sezonie ESEA Mountain Dew League, przyjdzie się mierzyć x-komowi w pierwszym spotkaniu grupy A. Rodzima formacja od czasu niedawnych roszad personalnych poprawiła swoją grę, dzięki czemu w ESL Mistrzostwach Polski jako jedyna nie doznała jeszcze goryczy porażki. Trudno jednak orzec czy to wystarczy na podopiecznych Dimitara „DroWa” Slavkova, mimo że ci w minionych tygodniach wyraźnie obniżyli loty.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

15 maja
19:00 Actina PACT vs Copenhagen Flames BO3 transmisja
19:00 Epsilon Esports vs x-kom team BO3 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Pyrka

Starcie Wisły Płock z PRIDE zakończy fazę grupową ESL Mistrzostw Polski w LoL-a

Faza grupowa ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends powoli dobiega końca. Przed nami ostatnie decydujące spotkania w grupie A oraz B, k...