STS
Pyrka
fot. ESL

Starcie Wisły Płock z PRIDE zakończy fazę grupową ESL Mistrzostw Polski w LoL-a

Faza grupowa ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends powoli dobiega końca. Przed nami ostatnie decydujące spotkania w grupie A oraz B, które wyłonią nam wiceliderów poszczególnych klasyfikacji, co przełoży się na lepsze usytuowanie tych drużyn w fazie pucharowej. Dzisiejszego wieczoru w akcji zobaczymy m.in. Wisłę Płock oraz Indictive Esports. Wieczór rozpoczniemy od […]

Faza grupowa ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends powoli dobiega końca. Przed nami ostatnie decydujące spotkania w grupie A oraz B, które wyłonią nam wiceliderów poszczególnych klasyfikacji, co przełoży się na lepsze usytuowanie tych drużyn w fazie pucharowej. Dzisiejszego wieczoru w akcji zobaczymy m.in. Wisłę Płock oraz Indictive Esports.

Wieczór rozpoczniemy od spotkania pomiędzy wspomnianym wyżej Indictive a SuperNitro1. Pojedynek ten zapowiada się nad wyraz ciekawie, a to dlatego, że obie formacje są w bardzo dobrej dyspozycji, co potwierdzają ich występy z minionych tygodniach. Pod koniec kwietnia Krystian „Czaru” Przybylski i spółka pokonali Vortex Five, ale ulegli za to devils.one. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku ekipy Damiana „Wyska” Adamczyka, która także rozprawiła się z Vortex Five i poległa w walce z diabłami. Tym samym wszystko wskazuje na to, że czeka nas bardzo wyrównana i zacięta batalia o fotel wicelidera w grupie B.

Jeżeli chodzi o zestawienie A, to dziś zobaczymy walkę Wisły Płock z PRIDE. Zdecydowanie będzie to spotkanie wieczoru, bo obie ekipy już miały ze sobą styczność. W pierwszym tygodniu rozgrywek podopieczni Kacpra „Nahovskyego” Merskiego całkowicie zdeklasowali Orły, które i dziś nie są faworytami tego meczu. Wszystko za sprawą kolejnych (i prawdopodobnie nie ostatnich) zmian osobowych w wyjściowym składzie PRIDE. Przypomnijmy, że kilka dni temu z organizacją Piotra „neqsa” Lipskiego pożegnał się Adrian „Trymbi” Trybus. Fakt ten na pewno wpłynie na formę drużyny.

Poniżej prezentujemy pełny harmonogram dzisiejszych spotkań:

15 maja

Grupa B

18:00 Indictive Esports vs SuperNitro1 BO3

Grupa A

20:30 Wisła Płock vs PRIDE BO3

Oba starcia będzie można śledzić na oficjalnym kanale ESL.TV w serwisie Twitch. Więcej szczegółowych informacji dotyczących ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends znaleźć w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany w ERROR 404 by Codewise Gaming, EXUS dołącza do składu

Nie minął nawet miesiąc od momentu, gdy ekipa znana jako Drwal na Ostro, dołączyła pod skrzydła ERROR 404 by Codewise Gaming. To jednak wystarczyło, b...