STS
fot. Polska Liga Esportowa

Polska Liga Esportowa w LoL-a wystartuje podczas Warsaw Games Show 2019

Organizatorzy Polskiej Ligi Esportowej ogłosili datę startu rozgrywek w League of Legends. Okazuje się, że wiosenny sezon zostanie zainaugurowany w trakcie Warsaw Games Show. Już 31 maja w trakcie trwania targów odbędą się pierwsze pojedynki offline pomiędzy czołowymi polskimi zespołami. Osoby odwiedzające w tym czasie targi będą miały okazję do zobaczenia swoich ulubionych zawodników i […]

Organizatorzy Polskiej Ligi Esportowej ogłosili datę startu rozgrywek w League of Legends. Okazuje się, że wiosenny sezon zostanie zainaugurowany w trakcie Warsaw Games Show. Już 31 maja w trakcie trwania targów odbędą się pierwsze pojedynki offline pomiędzy czołowymi polskimi zespołami.

Osoby odwiedzające w tym czasie targi będą miały okazję do zobaczenia swoich ulubionych zawodników i drużyn w akcji. Będzie co zobaczyć, bo w czasie WGS zobaczymy rozgrywki w ramach pierwszego etapu eliminacji do Polskiej Ligi Esportowej, które zagwarantują najlepszej drużynie miejsce w play-offach sezonu wiosennego. To jednak nie koniec, bo identyczne cztery etapy będą rozgrywane co miesiąc aż do października, więc fani produkcji Riot Games nie będą mogli narzekać na nudy w to late oraz jesień.

W każdym z etapów rozgrywek zobaczymy po osiem zespołów. Organizatorzy ligi zapowiadają, że na kibiców czeka sporo niespodzianek i wiele zmian w dotychczasowym formacie zmagań. Wszystkie spotkania w ramach poszczególnych etapów będą rozgrywane w systemie single elimination.

Warsaw Games Show oraz pierwszy etap PLE odbędą się pomiędzy 31 maja a 1 czerwca w Nadarzyńskim Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym, Ptak Warsaw Expo. Wstęp na wydarzenie jest odpłatny, a bilety zakupić można za pośrednictwem tej strony.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
rallen

Z HellRaisers się nie udało, a jak będzie z OpTic? Dziś kolejny mecz Aristocracy w EPL

Trwa walka o kolejne miejsca na światowych finałach ESL Pro League Season 9 w Montpellier. Wczoraj poważny krok na drodze do wyjazdu do Francji postaw...