fot. Turner Sports/ELEAGUE

Były gracz FlipSid3 wzmacnia Windigo Academy

Swego czasu FlipSid3 Tactics było jedną z wizytówek wschodnioeuropejskiego Counter-Strike’a i regularnie występowało na turniejach o randze Majora. I chociaż amerykańska organizacja już jakiś czas temu po cichutku wycofała się ze wspierania sceny CS:GO, to wielu jej byłych graczy nadal szuka dla siebie miejsca. Jednym z nich jest Oleksandr „Shara” Hordieiev.

26-latek z FlipSid3 współpracował między grudniem 2015 a wrześniem 2016 i w tym czasie zdążył wystąpić na MLG Major Columbus 2016 oraz ESL One Cologne 2016. Co więcej, podczas tej drugiej imprezy on i jego koledzy dotarli nawet do ćwierćfinału, wywalczając tym samym status legendy. Mimo wszystko z czasem Ukrainiec stracił miejsce w składzie, zastąpiony przez Denisa „electronica” Sharipova. W związku z tym Hordieiev powrócił do miksowego spray’n’pray, z którym grywał co jakiś czas aż do teraz.

Teraz bowiem pojawiła się oferta z Windigo Academy, które szukało następcy przesuniętego na ławkę Aleksandra „zendika” Tuli. – Jestem bardzo zadowolony, że powracam do zawodowego grania. Dziękuję wam, Windigo Gaming, za okazję, by móc ponownie się pokazać. Granicę wyznacza nam tylko niebo, a ja zamierzam iść po swojemu, wobec czego wyniki powinny przyjść już niedługo. Śledźcie poczynania Windigo Academy i dopingujcie nam – nie krył radości Shara w opublikowanym przez organizację oświadczeniu.

W tej sytuacji skład Windigo Academy prezentuje się następująco:

  • Aleksandr „Psycho” Zlobin
  • Sergey „Sergiz” Atamanchuk
  • Dmitry „rAge” Bolotov
  • Artur „DarkS1DE” Kravchenko
  • Aleksandr „Shara” Gordeev
  • Aleksandr „zendik” Tul – rezerwa
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska Liga Esportowa w LoL-a wystartuje podczas Warsaw Games Show 2019

Organizatorzy Polskiej Ligi Esportowej ogłosili datę startu rozgrywek w League of Legends. Okazuje się, że wiosenny sezon zostanie zainaugurowany w tr...

>