fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Faza grupowa ESL MP w LoL-a zakończona. Wisła znacznie lepsza od PRIDE

Ostatni mecz fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w LoL-a wyłonił ostatniego uczestnika Ścieżki Mistrzowskiej. Wisła Płock okazała się dużo mocniejsza od Pride i to właśnie ona ułatwiła sobie drogę do zwycięstwa w rozgrywkach.

PRIDE 0:2 Wisła Płock

PRIDE 0:1 Wisła Płock
Sinmivak Unknown
Kermys Ben3k
Fresskowy Chosii
Dambaj itzRenifer
Blue45ty Pyrka

Podczas pierwszej rozgrywki wynik zabójstw otworzył Damian „Dambaj” Bajor, który z pomocą swoich kompanów unicestwił przeciwnego toplanera. Mimo tego walka przy smoku przebiegła po myśli Wisły Płock, która zabiła trzech rywali i zgarnęła stwora. Przewaga na dolnej alei pozwoliła Nafciarzom zgarnąć pierwszą wieżę. W dziewiętnastej minucie Pride nie miało już żadnej zewnętrznej struktury, a różnica w złocie wynosiła wtedy ponad cztery tysiące. Po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników w 27. minucie reprezentanci klubu sportowego z Płocka bez problemu pokonali Nashora. Wraz z ogromną przewagą i fioletowym wzmocnieniem Marcin „Unknown” Kubicki i spółka wygrali ostatni teamfight i zakończyli rozgrywkę.

Wisła Płock 1:0 PRIDE
Unknown Sinmivak
Ben3k Kermys
Chosii Fresskowy
itzRenifer Dambaj
Pyrka Blue45ty

W drugiej potyczce to Wisła Płock zgarnęła pierwszą krew, a dodatkowe złoto za premierowe zabójstwo wpłynęło do sakiewki Szymona „Benka” Przygońskiego. Ponadto Unknown uzyskał ogromną przewagę nad swoim rywalem z górnej linii, dzięki czemu zniszczył on pierwszą wieżę. Fenomenalna walka przy smoku ze strony Kubickiego zakończyła się quadra killem dla jego Neeko. Już w 22 minucie Wisła po kolejnej udanej walce zgarnęła środkowy inhibitor. Chwilę później dzięki ogromnej przewadze w złocie zawodnicy drużyny z Płocka łatwo pokonali Nashora. Fioletowe wzmocnienie w rękach Unknowna i spółki zakończyło rozgrywkę, jak i całą serię na ich korzyść.

Play-offy ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 będziecie mogli obejrzeć standardowo w ESL.TV Polska. Pełny harmonogram ESL MP oraz inne warte uwagi informacje znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SuperNitro1 po reverse sweepie awansuje do Ścieżki Mistrzów ESL MP

Przedostatni mecz fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends zakończony. O miejsce w Ścieżce Mistrzów zmierzyli się gracze Su...