fot. DreamHack/Adela Sznajder

AcilioN definitywnie żegna się z Heroic

Po dwóch miesiącach przesiadywania na ławce Asger „AcilioN” Larsen wylądował na bezrobociu. Duński prowadzący dziś oficjalnie zakończył swoją przygodę z Heroic i za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił gotowość do podjęcia nowego wyzwania.

22-latek do rodzimej formacji trafił w lipcu ubiegłego roku, wcześniej zaliczając udany okres jako zmiennik. Wraz z zespołem udało mu się wystąpić na kilku turniejach lanowych – podczas DreamHack Masters Stockholm 2018 Larsen i jego ówcześni koledzy niespodziewanie dotarli do fazy play-off, zaś kilkanaście dni później mogli także świętować triumf w Games Clash Masters 2018. Mimo to w marcu tego roku został on odsunięty od składu „do odwołania” i już do niego nie powrócił.

Mój kontrakt z Heroic oficjalnie dobiegł końca. Dziękuję wszystkim – napisał Acilion. – Nie mogę się już doczekać, by ponownie zacząć grać drużynowo, jestem cholernie podekscytowany. Czekam na oferty – dodał. Na ten moment nie jest jednak do końca jasne gdzie mógłby dołączyć Duńczyk. Przypomnijmy, że w przeszłości był on już związany m.in. z SK Gaming, Splyce czy też Teamem Dignitas, zaś w 2014 roku zagrał na Majorze.

Dla przypomnienia, obecny skład Heroic prezentuje się następująco:

  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Adam „friberg” Friberg
  • Benjamin „blameF” Bremer
  • Niels Christian “NaToSaphiX” Sillassen
  • Martin „stavn” Lund – testy
  • Luis „peacemaker” Tadeu – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Riot Games błyskawicznie wprowadza wzmocnienia Yuumi. Postać zaliczyła fatalny start

Kiedy tylko fani League of Legends dowiedzieli się o tym, jak będą wyglądać umiejętności najnowszej postaci w grze, od razu byli wniebowzięci. Nowe me...