fot. Ghost Gaming

Ghost Gaming zagra na DreamHack Open Tours w osłabieniu

Choć DreamHack Open Tours 2019 wystartował dosłownie przed kilkudziesięcioma minutami, to na swoje premierowe starcie gracze Ghost Gaming poczekać muszą do godziny 15:30. Niemniej jednak zadanie ekipy zza oceanu będzie nieco utrudnione, wszakże w jej składzie zabraknie Ryana „freakazoida” Abadira.

Amerykanin miał bowiem problemy z dotarciem do Francji i to właśnie one sprawiły, że swoją drużynę na zawodach spod szyldu DreamHacka będzie mógł wspierać jedynie sprzed telewizora. Organizacja musiała więc błyskawicznie znaleźć zastępce dla 26-latka i tak podczas zmagań w Tours rolę piątego gracza pełnić będzie trener formacji – James „JamezIRL” Macaulay. Szkoleniowiec Ghost ma jednak bardzo niewielkie doświadczenie jako zawodnik, przez co można spodziewać się, że jego występ w Europie nie będzie raczej górnych lotów.

Taki obrót spraw zdecydowanie komplikuje sytuację 29. zespołu świata. Ten śmiało mógł za cel wyznaczyć sobie awans do fazy play-off. W grupie amerykańsko-kanadyjskiej piątki znaleźli się bowiem reprezentanci G2 Esports, AVANGAR oraz FrenchFrogs, czyli przeciwnicy, którzy na pewno są w zasięgu grającej w podstawowym zestawieniu ekipy z Ameryki Północnej. Teraz wydaje się, że walka o półfinał imprezy może zakończyć się dla Ghost szybciej niż się tego spodziewano.

W tej sytuacji skład Ghost Gaming podczas DreamHack Open Tours 2019 będzie wyglądać następująco:

  • Matthew „WARDELL” Yu
  • Joshua „steel” Nissan
  • Kenneth „koosta” Suen
  • Jason „neptune” Tran
  • James „JamezIRL” Macaulay – zmiennik
Tagi: , , , , ,