STS
fot. AGO Esports

AGO kontynuuje walkę na międzynarodowej arenie, dziś rywalami Epsilon i Sharks

Weekend za pasem, ale nie ma czasu na odpoczynek. Dziś bowiem AGO Esports rozegra kolejne dwa spotkania na międzynarodowej arenie, walcząc o jak najlepszy wynik z internetowych rozgrywkach. Na drodze Polaków staną jednak Epsilon Esports i Sharks Esports. Epsilon będzie rywalem popularnych Jastrzębi w Kalashnikov Cup Season 2 i tutaj bez wątpienia rodzima piątka nie […]

Weekend za pasem, ale nie ma czasu na odpoczynek. Dziś bowiem AGO Esports rozegra kolejne dwa spotkania na międzynarodowej arenie, walcząc o jak najlepszy wynik z internetowych rozgrywkach. Na drodze Polaków staną jednak Epsilon Esports i Sharks Esports.

Epsilon będzie rywalem popularnych Jastrzębi w Kalashnikov Cup Season 2 i tutaj bez wątpienia rodzima piątka nie może pozwolić sobie na żadną wpadkę. A wszystko dlatego, że zdążyła ona przegrać już dwa mecze i każda kolejna porażka oznaczać dla niej będzie eliminację z dalszej gry. W podobnej sytuacji są też podopieczni Dimitara „DroWa” Slavkova, którzy w ostatnich tygodniach wyraźnie spuścili z tonu i w niczym nie przypominają już zespołu, który zatriumfował w ESEA Mountain Dew League.

Niestabilną formę prezentują też Sharks, czyli drugi przeciwnik AGO. Brazylijczycy staną naprzeciwko polskiej drużyny w meczu otwarcia grupy C LOOT.BET HotShot Series Season 3 i zapewne liczyć będą na korzystny dla siebie rezultat, zwłaszcza, że niedawno udało im się dotrzeć aż do półfinału DreamHack Open Rio 2019. Niemniej trzeba pamiętać, że Damian „Furlan” Kisłowski wraz z kolegami mają swego rodzaju patent na latynoski zespół, bo dotychczas wygrali wszystkie mecze, w których przyszło im się z nimi mierzyć.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

17 maja
14:00 AGO Esports vs Epsilon Esports BO1 transmisja
16:00 AGO Esports vs Sharks Esports BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro

Piąte podejście Virtus.pro. Polacy ponownie zawalczą w ECS Season 7

Michał "snatchie" Rudzki i koledzy przepustki na lanowe finały Esports Championship Series Season 7 już nie wywalczą, ale znów będą mieli okazję spraw...