fot. Ultraliga/Radosław Makuch

iHG i Wisła Płock zagrają w PLE podczas Warsaw Games Show

Przed kilkoma dniami informowaliśmy, iż kolejna odsłona Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends zainaugurowana zostanie na przełomie maja i czerwca podczas Warsaw Games Show. Dziś natomiast poznaliśmy dwie pierwsze formacje, które zaprezentują się kibicom obecnym w Nadarzynie – mowa o Illuminar Gaming i Wiśle Płock.

iHG ostatnią edycję PLE zakończyło na drugiej lokacie, w wielkim finale ulegając Pompa Teamowi z Łukaszem „puki stylem” Zygmunciakiem i Gawłem „Kashtelanem” Paprzyckim w składzie. Duet ten od dłuższego czasu reprezentuje już jednak barwy właśnie Illuminar Gaming, które dotarło do finału Polish Open 2019, a niedawno okazało się także najlepsze w grupie A ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019. Tuż za podopiecznymi Fryderyka „Veggiego” Kozioła uplasowała się natomiast Wisła Płock, w składzie której od miesiąca znaleźć można Szymona „Ben3ka” Przygońskiego oraz Kamila „Chosiiego” Chosę.

Warsaw Games Show oraz pierwszy etap PLE odbędą się pomiędzy 31 maja a 1 czerwca w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym, Ptak Warsaw Expo. W imprezie udział weźmie łącznie osiem ekip, z czego część z nich zostanie wyłoniona na drodze internetowych eliminacji. Wstęp na wydarzenie jest odpłatny, a bilety zakupić można za pośrednictwem tej strony.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy dzień DH Tours za nami. Faworyci zawodzą, AVANGAR i Valiance w półfinale

Dopiero co zapowiadaliśmy DreamHack Open Tours 2019, a tymczasem pierwszy dzień już za nami. Dodajmy, że był to dzień, w którym nie obyło się bez nies...