fot. DreamHack/Alex Maxwell

Dwóch awansuje, czterech wróci do domu – przed nami drugi dzień DH Open Tours

AVANGAR i Valiance & Co czekają już na swoich półfinałowych rywali. Tych poznamy dopiero wieczorem, bo zanim zostaną oni wyłonieni, czekać nas będzie cały dzień emocji związanych z DreamHack Open Tours 2019. W grze o awans do play-offów nadal pozostaje sześć ekip, ale tylko dwie z nich osiągną swój cel.

Dla gospodarzy pewnym rozczarowaniem jest zapewne fakt, że już po dwóch meczach z dalszym udziałem w zawodach pożegnać się mogą dwaj przedstawiciele lokalnej sceny. I o ile potencjalna porażka Instinct Gaming z Windigo Gaming raczej nie będzie zaskoczeniem, tak już przegrana G2 Esports z Ghost Gaming może być niespodzianką naprawdę sporego kalibru. Tym bardziej, że Richard „shox” Papillon nad Loarę przyjeżdżali w roli głównego faworyta.

Jeżeli jednak uda im się przejść oponentów z USA, to w kolejnej rundzie czekać na nich będą rodacy z FrenchFrogs, którzy już raz zdążyli ich zaskoczyć. Będzie więc okazja na zemstę. Okazji do rewanżu nie będą mieć natomiast w mousesports, którzy wczoraj musieli uznać wyższość Valiance, przez co nadal nie ma ich w półfinale. Ale niewykluczone, że tam się znajdą, gdyż ich ostatnim w fazie grupowej przeciwnikiem będzie zwycięzca ze wspomnianej wcześniej pary Instinct/Windigo.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

18 maja

Mecz przegranych grupy A

10:00 Instinct Gaming vs Windigo Gaming BO3

Mecz przegranych grupy B

13:00 G2 Esports vs Ghost Gaming BO3

Decydujący mecz grupy A

16:00 mousesports vs Instinct/Windigo BO3

Decydujący mecz grupy B

19:00 FrenchFrogs vs G2/Ghost BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Tours 2019 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Europa czy Korea? G2 powalczy z SKT T1 o finał MSI

Po ogromnym zaskoczeniu w starciu Teamu Liquid z Invictus Gaming w sobotę prawdopodobnie czeka nas kolejny pasjonujący półfinał Mid-Season Invitationa...