kap3r
fot. AGO Esports/Michał Mazurek

AGO powalczy o miejsce w play-offach LOOT.BET HotShot Series Season 3

Po wczorajszym triumfie nad Sharks Esports AGO Esports kontynuuje zmagania w ramach LOOT.BET HotShot Series Season 3. Dziś po południu Jastrzębie podejmą Unique Team, a stawką tego meczu będzie awans do fazy play-off.

AGO Esports vs Unique Team
16:00 (BO3)

W swych obecnych składach obie ekipy nie miały jeszcze okazji spotkać się na placu boju, lecz i tak bez większych rozważań można wskazać faworyta sobotniego starcia. Polacy w końcu od dłuższego czasu utrzymują się wśród trzydziestu najlepszych drużyn na świecie, podczas gdy piątka z regionu CIS plasuje się dopiero na szarym końcu czołowej setki rankingu HLTV. Evgeny „fenvicious” Mitsik i spółka na pewno nie mogą być jednak lekceważeni – zespół ten wczoraj ograł przecież HAVU Gaming, które w przeszłości nie raz nastręczało sporych problemów wielu formacjom znad Wisły.

Oba składy wciąż posiadają pewien margines błędu – przegrany tej batalii o 19:00 stanie przed jeszcze jedną szansą na awans do fazy play-off, gdy zmierzy się ze wspomnianym już fińskim HAVU. W puli nagród LOOT.BET HotShot Series Season 3 znajduje się 15 tysięcy dolarów, w walce o które wciąż liczy się także x-kom team, zwycięzca grupy A. Z rywalizacją już po dwóch porażkach pożegnał się natomiast Actina PACT.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto, skoro nie G2? Ruszają finały Pro League Season 9

Online'owa faza rozgrywek ligowych już dawno za nami, światowej czołówce pozostało więc zwieńczyć ten sezon. I tak stanie się właśnie dziś, bo to dziś...