fot. AGO Esports/Michał Mazurek

Dwa mecze x-komu, jeden AGO. Polacy znów powalczą w internetowych rozgrywkach

Niedziela z założenia jest dniem odpoczynku. Na ten nie mogą jednak liczyć zawodnicy x-kom teamu oraz AGO Esports. Polskie drużyny ponownie zobaczymy bowiem w akcji w internetowych rozgrywkach, przez co na nudę dzisiejszego popołudnia nie będziemy mieli prawa narzekać.

Na początek na serwerze zameldują się Paweł „innocent” Mocek i koledzy. Ci o godzinie 15 podejmą Nemigę Gaming w ramach GameAgents League Season 3. Po wygranej na inaugurację rozgrywek Polacy mogą zrobić kolejny krok w stronę awansu do fazy play-off. Białorusini na pewno jednak nie złożą broni, szczególnie że ci także mogą pochwalić się triumfem w premierowym starciu. Niemniej pojedynek ten będzie toczony w formacie BO1, więc wydarzyć może się naprawdę wszystko.

Jeszcze ważniejsze dla naszych rodaków będą następne potyczki. Zarówno x-kom, jak i AGO, przystąpią do meczów w ramach ćwierćfinałów LOOT.BET HotShot Series Season 3. Obie formacje znad Wisły poradziły sobie znakomicie w trakcie fazy grupowej, gdy po dwóch wygranych zapewniły sobie triumfy odpowiednio w grupie A i C. Teraz stawka jest jednak o wiele wyższa, a smaczku tym rywalizacjom dodaje fakt, że od teraz nie ma już miejsca na żadne potknięcia. W przypadku powodzenia polskie ekipy znajdą się w strefie premiowanej gratyfikacjami finansowymi.

19 maja
15:00 x-kom team vs Nemiga Gaming BO1 transmisja
16:00 x-kom team vs HAVU Gaming BO3 transmisja
19:00 AGO Esports vs Chaos Esports Club BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

StarLadder ujawnia amerykańskie zaproszenia do zamkniętych kwalifikacji do Minora

Już 12 czerwca wystartują zamknięte kwalifikacje do amerykańskiego Minora przed StarLadder Major Berlin 2019. Organizatorzy imprezy odsłonili karty i...