fot. ESL/Adela Sznajder

x-kom po świetnym comebacku ogrywa Nemigę w GameAgents League Season 3

Za nami pierwsze dzisiejsze starcie x-kom teamu. Zespół Pawła „innocenta” Mocka zanotował drugie zwycięstwo w trakcie trzeciego sezonu internetowej ligi, GameAgents League. Polska formacja po rewelacyjnym powrocie pokonała Nemigę Gaming na mapie Vertigo.

Nemiga Gaming
14 : 16 x-kom team

(GameAgents League Season 3)
14 9 Vertigo 6 16
5 10

Runda pistoletowa padłą łupem białoruskiej formacji, podobnie jak następna odsłona. Pierwszy punkt na konto x-komu wpadł w trzeciej potyczce, gdy zawodnicy z Polski dysponowali już pełnym wyposażeniem. To jednak nie wybiło rywala nadwiślańskiej drużyny z rytmu, bo po chwili zdobył on trzecie oczko. Mimo to Daniel „STOMP” Płomiński i spółka nie mieli problemów, aby po chwili wyrównać wynik na 3:3. Niestety naszym rodakom nie udało się wyrobić przewagi, bo z czasem coraz lepiej radzili sobie gracze ze wschodu, którzy wywindowali wynik na 7:3. Taki stan rzeczy utrzymał się do samego końca pierwszej połowy, którą Nemiga wygrała trzema punktami.

Po zmianie stron podopieczni Yuriyego „keep3ra” Mikulchika wygrali pistolety, jednak zaraz po tym zostali zaskoczeni przez x-kom, który zgarnął rundę force, a po chwili wyszedł na prowadzenie. Nie było to ostatnie słowo Romana „romana” Redihina i spółki, którzy nie dali za wygraną i skrupulatnie odpowiadali na każde zwycięstwo x-komu. Dopiero w kryzysowym momencie, gdy rywal prowadził już 14:10, polski zespół zaczął punktować, co przełożyło się na pełną dominację, która pozwoliła wyrównać 14:14. Na tym innocent i spółka nie poprzestali, bo bez większych problemów wygrali kolejne dwie rundy i finalnie odnieśli zwycięstwo w tym spotkaniu.

To nie koniec pracy x-kom teamu na dziś. Już za chwilę zespół ten rozpocznie pojedynek z HAVU Gaming w ramach kolejnego internetowego turnieju, LOOT.BET HotShot Series Season 3. Spotkanie to oglądać można wraz z polskim komentarzem na oficjalnym kanale x-kom w serwisie Twitch.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 nie zdobędzie trofeum na swojej ziemi! mousesports i Valiance w finale DH Open Tours

Nieco przed godziną 12 G2 Esports miało ogromne powody do radości. Sytuacja dotyczyła jednak składu w League of Legends, który triumfował podczas Mid-...

>