fot. twitter.com/FMPONE

Rework Cache’a na finiszu?

Nieco ponad miesiąc minął od momentu, gdy Shawn „FMPONE” Snelling po raz ostatni dał nam znać o postępie prac nad odświeżoną wersją Cache’a. Myśleliście więc, że Amerykanin o was zapomniał? Błąd! Dziś na prowadzonym przez niego profilu w mediach społecznościowych pojawiła się kolejna grafika.

Z niej wywnioskować możemy natomiast, że rework mapy znajduje się już na finiszu. Charakterystyczne zielone ptaszki, które świadczyć mają o ukończeniu prac nad konkretnym fragmentem areny, pojawiły się w kolejnych miejscach, w tym m.in. na respie terrorystów oraz na trasach prowadzących z niego na oba bombsite’y. Nadal jednak nie zmodyfikowano tak newralgicznych na Cache’u miejsc, jak vent room na BS-ie B czy też hangar przy BS-ie A.

Pierwsze przecieki na temat prac na Cache’u pojawiły się w czerwcu ubiegłego roku. Od tego czasu FMPONE kilkukrotnie publikował w mediach społecznościowych oraz na YouTubie materiały związane z przebudowywanym przez siebie polem bitwy, prezentując m.in. odświeżoną wersję wejścia na otwarty bombsite od strony długiej. Niemniej warto pamiętać, że pokazano nam to jeszcze w październiku, niewykluczone więc, że od tego czasu koncepcja mogła się nieco zmienić. Trudno jednak jednoznacznie to przewidzieć, bo od dłuższego czasu Snelling udostępnia użytkownikom wyłącznie grafikę z radaru, nie przedstawiając żadnych obrazów bezpośrednio z serwera. Więcej na temat postępu prac na Cache pisaliśmy tutaj.

Przypomnijmy, że od 29 marca Cache znajduje się poza turniejową pulą map. Obecnie w miejsce tejże areny obserwować możemy Vertigo, które pojawiło się na kilku imprezach lanowych i jak dotychczas spotyka się z dość mieszanym odbiorem ze strony społeczności.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro i FaZe zagrają w ECS Season 7. Dziś także mecze AGO i Izako Boars

Przed polskimi drużynami kolejne mecze o punkty w międzynarodowych rozgrywkach. Tym razem jednak w grę wchodzą spotkania w ramach Esports Championship...

>