STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Amerykańskie ostatki, m.in. Cloud9 i Ghost walczą o awans na finały ESL Pro League

Za oceanem nie ma miejsca na żarty, do rozdysponowania zostało bowiem już tylko jedno miejsce na światowych finałach ESL Pro League Season 9. O slot ten powalczy m.in. Cloud9, ale potężna niegdyś formacja od dłuższego czasu zmaga się z ogromnym kryzysem i jej awans nie jest wcale taki pewny. Od czasu niedawnej rewolucji C9 pojawiło […]

Za oceanem nie ma miejsca na żarty, do rozdysponowania zostało bowiem już tylko jedno miejsce na światowych finałach ESL Pro League Season 9. O slot ten powalczy m.in. Cloud9, ale potężna niegdyś formacja od dłuższego czasu zmaga się z ogromnym kryzysem i jej awans nie jest wcale taki pewny.

Od czasu niedawnej rewolucji C9 pojawiło się na dwóch lanach z serii BLAST Pro Series, ale na obu nie zachwyciło, zajmując ostatnie oraz przedostatnie miejsce. Wobec tego niewykluczone, że bilet do Montpellier wywalczy ktoś inny, np. Ghost Gaming, które niedawno otarło się o awans na ESL One Cologne. Gdzieś z tyłu czaić się będą też eUnited i Infinity Esports, ale akurat w przypadku tych drużyn można dostrzec największe mankamenty. Ta pierwsza w Burbank pojawi się ze zmiennikiem, gdyż wizy nie otrzymał Kaleb „moose” Jayne, druga natomiast nie dysponuje większym międzynarodowym doświadczeniem i trudno orzec jak spisze się w starciu z zahartowanymi zespołami z Ameryki Północnej.

Harmonogram grupy B prezentuje się następująco:

22 maja
02:20 eUnited vs Cloud9 BO3
06:00 Ghost Gaming vs Infinity Esports BO3
23 maja
02:20 eUnited vs Ghost Gaming BO3
06:00 Cloud9 vs Infinity Esports BO3
24 maja
02:20 Ghost Gaming vs Cloud9 BO3
06:00 eUnited vs Infinity Esports BO3

Wszystkie mecze amerykańskiej dywizji ESL Pro League Season 9 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale ESL na Twitchu.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne zmiany w Katastrofie Awionetki. Rektiv i Kizuro dołączają do drużyny

Ledwie wczoraj informowaliśmy o zmianach w wyjściowym składzie Katastrofy Awionetki, a już dziś w tej drużynie doszło do kolejnych rotacji. Po przenos...