STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Kolejne zmiany w Katastrofie Awionetki. Rektiv i Kizuro dołączają do drużyny

Ledwie wczoraj informowaliśmy o zmianach w wyjściowym składzie Katastrofy Awionetki, a już dziś w tej drużynie doszło do kolejnych rotacji. Po przenoszącym się do greckiej ligi Kamilu „Syrpym” Pękackim szeregi KT opuszczają kolejni dwaj zawodnicy, midlaner  Mateusz „Czajekk” Czajka oraz leśnik Bruno „Bruness” Freund. Wyżej wymienieni zawodnicy rozstają się z dotychczasowym zespołem z uwagi na […]

Ledwie wczoraj informowaliśmy o zmianach w wyjściowym składzie Katastrofy Awionetki, a już dziś w tej drużynie doszło do kolejnych rotacji. Po przenoszącym się do greckiej ligi Kamilu „Syrpym” Pękackim szeregi KT opuszczają kolejni dwaj zawodnicy, midlaner  Mateusz „Czajekk” Czajka oraz leśnik Bruno „Bruness” Freund.

Wyżej wymienieni zawodnicy rozstają się z dotychczasowym zespołem z uwagi na fakt, że udało im się przejść przez ostatni etap eliminacji do projektu DV1 Scouting Grounds, prowadzonego przez głównego szkoleniowca devils.one, Adriana „Hatchy’ego” Widerę. W związku z tym Katastrofa Awionetki w nadchodzących zmaganiach w ramach Polskiej Ligi Esportowej oraz ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 będzie występować w odświeżonym składzie.

Szeregi drużyny zasili były midlaner PRIDE, Szymon „Rektiv” Rybka, który w przeszłości już miał okazję reprezentować barwy kT. Drugim nabytkiem formacji został dżungler Mikołaj „Kizuro” Ossowski. Zawodnik ten obecnie występuje w LoL Greek League, gdzie gra pod banderą Greek Regenesis. Pierwszą okazją do zobaczenia nowego składu w akcji będą dzisiejsze kwalifikacje do PLE, pierwszy mecz kT przewidziany został na godzinę 17:00.

Tak prezentuje się pełny skład Katastrofy Awionetki:

Hubert „Gricek” Brodowski
Mikołaj „Kizuro” Ossowski
Szymon „Rektiv” Rybka
Paweł „Krykiet” Stępień
Ireneusz „Iluzjonist” Opaliński
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zdaniem Suskiego: Zaczekajcie, to dopiero początek

Gdy w marcu finalizowano skład odświeżonego mousesports, wiele osób zadawało sobie pytanie – czy ta drużyna wypali. Okazuje się jednak, że nowy kształ...