fot. AGO Esports/Michał Mazurek

AGO deklasuje expert w GameAgents League

Absolutna masakra miała miejsce w spotkaniu pomiędzy AGO Esports a expert eSport w ramach GameAgents League Season 3. Jastrzębie nie pozostawiły najmniejszych złudzeń przeciwnikowi, zgarniając pierwsze zwycięstwo w tych internetowych rozgrywkach. Polacy legitymują się teraz bilansem 1-1 i nadal potrzebują dwóch triumfów, by znaleźć się w play-offach.

AGO Esports 16 : 4 expert eSport

(GameAgents League Season 3 – faza grupowa)
16 15 Train 0 4
1 4

AGO i Train – to połączenie najczęściej zwiastowało walkę do ostatniej rundy i nierzadko wynik 16:14 na korzyść Jastrzębi. Dzisiejsze starcie przeciwko expert miało jednak zgoła inny przebieg. Polacy robili bowiem na serwerze to, co chcieli. Przez pierwszych pięć rund rywal nie podłożył choćby bomby, ale nawet gdy sztuka ta udała się wreszcie w szóstej potyczce, to nie zmieniło to faktu, że zespół znad Wisły kontynuował zwycięską passę. Niemiecko-austriacka piątka była po prostu bezradna. Kacper „kap3r” Słoma i koledzy mieli miażdżącą przewagę, która w ostatecznym rozrachunku pozwoliła na zakończenie pierwszej połowy bez straty punktu! Marzenia o 16:0 legły jednak w gruzach w momencie wygranej przez rywala z zachodu pistoletówki, niemniej już przy czwartym podejściu nasi rodacy zakończyli to jednostronne widowisko.

Oprócz AGO Esports w GameAgents League Season 3 rywalizują jeszcze dwie inne formacje znad Wisły – Izako Boars oraz x-kom team. W puli nagród tego internetowego turnieju znajduje się kwota 20 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ECS: Fnatic vs Virtus.pro – statystyki graczy

Zaczęło się fantastycznie, skończyło fatalnie – Virtus.pro mimo fragmentami naprawdę dobrej gry poległo w starciu z Fnatic. Polska formacja przy odrob...

>