fot. Blizzard

Overwatch świętuje rocznicę premiery – rozpoczęło się nowe wydarzenie sezonowe

Overwatch świętuje kolejną rocznicę – hitowa produkcja studia Blizzard swoją oficjalną premierę miała już trzy lata temu. Z tej okazji twórcy gry, jak co roku, zafundowali graczom specjalne wydarzenie, wraz z którym powróci wiele lubianych przez społeczność trybów.

Gracze będą mieli okazję, by ponownie spróbować swoich sił w takich Rozróbach, jak chociażby Zemsta dr. Złomensteina czy też Futbolúcio. Każdego dnia trwania eventu w Salonie gier dostępny będzie inny tryb, zaś harmonogram ich pojawiania się znaleźć można pod tym adresem. Na tym jednak atrakcje się nie kończą, bo nowe obchody to także nowe skrzynki z zawartością – a w nich zarówno premierowe elementy graficzne, jak i te pochodzące z poprzednich wydarzeń sezonowych. Niemniej należy się spieszyć, bo kontenery zdobywać będzie można tylko przez trzy tygodnie, tj. do zakończenia Overwatch: Rocznica 10 czerwca.

Dziś na serwerach publicznych pojawiła się też aktualizacja, która umożliwi wszystkim korzystanie z najbardziej oczekiwanej nowinki, czyli warsztatu. Przez ostatnie tygodnie osoby korzystające z serwerów testowych stworzyły za jego pomocą niezliczone ilości nowych trybów, teraz zaś narzędzia te oddane zostaną w ręce szerszego grona osób. I to naprawdę szerokiego, bo do 28 maja chętni będą mogli zagrać w Overwatch całkowicie za darmo.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niespodzianka na start grupy B w EPL – Na`Vi przegrywa z North!

Od niemałej niespodzianki rozpoczęły się zmagania w grupie B w ramach drugiej fazy ESL Pro League. Na inaugurację North pokonało po trzech naładowanyc...