fot. Epic Games

Do Fortnite’a trafiły skórki i tryb okresowy stworzone we współpracy z marką Jordan

Był Samsung, był Honor, byli też Avengersi, a ostatnio równiez John Wick. Fortnite zdążył nas już przyzwyczaić do współpracy z wielkimi, znanymi na całym świecie markami i podmiotami, dlatego kolejna tego typu kooperacja nie jest żadnym zaskoczeniem. Do gry trafił właśnie tryb okresowy stworzony we współpracy z marką Jordan oraz dwoma twórcami, NotNellaf i Tollmolia.

Wspomniany tryb okresowy nazywał sie będzie Odjazd Centralny, a rozgrywka w nim polegała będzie na biegu ulicami miasta, w trakcie którego zadaniem gracza będzie zbieranie monet i innych przedmiotów. Na uczestników rozgrywki czekać będą specjalne unikatowe przedmioty. Takimi będą chociażby stroje Grind i Clutch, plecak Deska na Plecy w kilku różnych wersjach czy cztery unikatowe graffiti.

Tryb okresowy Odjazd Centralny, który jest owocem współpracy pomiędzy Jordan i Fortnite, został wprowadzony wraz z aktualizacją oznaczoną numerem 9.10. Więcej na jej temat możecie przeczytać tutaj, zaś poniżej możecie zobaczyć trailer kolaboracji pomiędzy wspomnianymi markami.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kermys

Play-offy ESL MP w LoL-a na start! Dziś dwie formacje pożegnają się z zawodami

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 w League of Legends nareszcie wkraczają w decydującą fazę. Po kilku tygodniach zmagań grupowych wszystkie osiem dru...