Aktualizacja CS:GO – od teraz efekty wszystkich granatów takie same dla każdego z graczy

Kilka dni temu na Twitterze i Reddicie pojawiły się filmy prezentujące kolejny bug znaleziony przez społeczność. W skrócie – od dawna wiadomo, że wygląd efektów granatów dymnych, granatów odłamkowych czy też Mołotowów różnił się u każdego z graczy i mogło dochodzić nawet do sytuacji, w której przeciwnik widoczny u jednej osoby mógł być niewidoczny u osoby drugiej. Teraz okazało się jednak, że przy wpisaniu do konsoli odpowiednich komend każdy mógł… dowolnie zmieniać kształt dymu ze smoke’a czy też obłoku kurzu wznieconego przez zwykły granat.

Zresztą, wystarczy wspomnieć na film opublikowany w mediach społecznościowych przez użytkownika DonHaci, który jako jeden z pierwszych zwrócił uwagę na problem:

Valve nie miało więc wyboru i w związku z ogromnym poruszeniem musiało szybko zareagować. I zareagowało, dzięki czemu od teraz efekty granatów wyświetlają się w dokładnie taki sam sposób u każdej osoby, co prawdopodobnie oznacza, że teraz określenie ich kształtu leży po stronie serwera, a nie każdego z klientów oddzielnie. Wprowadzająca tę zmianę aktualizacja waży zaledwie 19 MB i już teraz jest do pobrania z serwerów Steama.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kermys

PRIDE pozostaje w ESL MP, Vortex Five za burtą

Nie było to może najbardziej jednostronne spotkanie, ale liczy się wynik. PRIDE zgodnie z oczekiwaniami pokonało Vortex Five i zapewniło sobie miejsce...

>