STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Przed nami cs_summit 4, w grze m.in. ENCE i Liquid

Po półrocznej przerwie Beyond The Summit powraca z kolejnym turniejem z serii cs_summit. W czwartej edycji imprezy nie będzie co prawda żadnej polskiej formacji, co nie znaczy jednak, że nie będzie na czym zawiesić oka – do Los Angeles przybędzie bowiem część światowej czołówki. W Mieście Aniołów pojawią się m.in. ENCE i Team Liquid, czyli […]

Po półrocznej przerwie Beyond The Summit powraca z kolejnym turniejem z serii cs_summit. W czwartej edycji imprezy nie będzie co prawda żadnej polskiej formacji, co nie znaczy jednak, że nie będzie na czym zawiesić oka – do Los Angeles przybędzie bowiem część światowej czołówki.

W Mieście Aniołów pojawią się m.in. ENCE i Team Liquid, czyli uczestnicy play-offów Intel Extreme Masters Katowice 2019, którym już teraz, nie bez powodu, przypięto łatkę faworytów. Z tyłu czaić się będą jednak inne drużyny, które mogliśmy oglądać na katowickim Majorze, takie jak chociażby Team Vitality czy też NRG Esports. A warto pamiętać, że przez pierwsze trzy dni zawodów czekać nas będą tylko pojedynki BO1, co sprawia, że może zapaść kilka dość nieoczywistych rozstrzygnięć.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

23 maja
18:00 Ghost Gaming vs Team Liquid BO1
19:00 Team Liquid vs Ghost Gaming BO1
20:00 Ghost Gaming vs Team Vitality BO1
21:00 Team Vitality vs Ghost Gaming BO1
22:00 NRG Esports vs Team Vitality BO1
23:00 Team Vitality vs NRG Esports BO1
24 maja
00:00 ENCE vs Renegades BO1
01:00 Renegades vs ENCE BO1
02:00 NRG Esports vs Renegades BO1
03:00 Renegades vs NRG Esports BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Beyond the Summit na Twitchu. Po więcej informacji na temat cs_summit 4 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

East Games United 2019 już w ten weekend! Sprawdźcie, co czeka na Was w Białymstoku

Już tylko dni dzielą nas od największego esportowego wydarzenia w północno-wschodniej Polsce, jakim bez wątpienia jest East Games United. Organizatorz...