fot. ESL/Bart Oerbekke

Największy w Europie festiwal Dota 2 powraca. Ogłoszono ESL One Hamburg 2019

Już za niespełna dwa tygodnie czołowe drużyny Dota 2 z całego świata zjadą do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w rozgrywkach w ramach ESL One Birmingham. Tymczasem organizatorzy postanowili nie czekać i jeszcze bardziej podsycić emocje, ogłaszając datę kolejnego przystanku, którym będzie ESL One Hamburg, czyli największa na Starym Kontynencie festiwal Doty 2.

Wydarzenie odbędzie się pomiędzy 25 a 27 października bieżącego roku i zostanie zorganizowane w Barclaycard Arenie w Hamburgu. Na miłośników Doty czekać będzie sporo atrakcji. W trakcie weekendu będzie można wziąć udział w różnego rodzaju aktywnościach, takich jak specjalnej sesji karaoke, w której rywalizować będą sami zawodnicy, a także specjalni goście. To nie wszystko, bo podczas ESL One nie zabraknie najlepszych cosplayerów, a także specjalnej strefy „Matchmaking Point”, w której będziemy mogli poznać innych graczy i zagrać wspólnie w produkcję Valve.

Całość uzupełni specjalna strefa wypoczynkowa, w której będziemy mogli ochłonąć po emocjonujących meczach, a także poznać innych fanów z całego świata. Nie zabraknie także warsztatów rysunkowych, kreatywnych czy specjalnych stoisk technologicznych, w których będzie można sprawdzić i przetestować najnowszy sprzęt, i to nie tylko z segmentu stricte gamingowego. Jeżeli chodzi o format rozgrywek, to na ten moment nie znamy dokładnych szczegółów. Wiemy natomiast, że w akcji zobaczymy dwanaście drużyn, które będą walczyły o pulę nagród w wysokości 300 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro z drugim zwycięstwem w ESEA MDL. Snax i spółka lepsi od expert

W ostatnich dniach gracze Virtus.pro radzili sobie coraz lepiej, jednak mimo dobrej dyspozycji nie byli w stanie wygrać wielu spotkań. Dziś to się zmi...

>