Jeszcze w tamtym roku Meet Point miał charakter czysto towarzyski, tegoroczna edycja zyskała jednak na znaczeniu. A wszystko dlatego, że podczas niej wywalczyć będzie można jedno miejsce na zbliżającym się Games Clash Masters 2019.

Rozgrywaną na PGE Narodowym imprezę zainaugurują Izako Boars oraz Warriors Team – o ile ta pierwsza ekipa jest powszechnie znana, tak druga powstała względnie niedawno. Znajdziemy w niej jednak m.in. znanego z PACT i Illuminar Gaming Bartka "fullspeeda" Długokęckiego czy też trzech byłych członków Pompa Teamu. W kolejnych godzinach do gry wejdą również m.in. Actina PACT, x-kom team czy też przyjeżdżające w mocno eksperymentalnym składzie Codewise Unicorns. Nie zabraknie też przedstawiciela zagranicy w postaci czesko-słowackiego Teamu Brute, który bilet do Warszawy otrzymał awaryjnie w miejsce jednej z rosyjskich formacji, które na krótko przed startem zawodów się wycofały.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

24 maja
11:00 Izako Boars vs Warriors Team BO1
11:00 Actina PACT vs OrgSeekers BO1
12:30 AVEZ Esport vs Codewise Unicorns BO1
12:30 x-kom team vs Team Brute BO1
14:00 mecz wygranych grupy A BO1
14:00 mecz wygranych grupy B BO1
15:30 mecz przegranych grupy A BO1
15:30 mecz przegranych grupy B BO1
17:00 decydujący mecz grupy A BO1
17:00 decydujący mecz grupy B BO1

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale Games Clash TV na Twitchu. Po więcej informacji na temat Meet Pointu na PGE Narodowym zapraszamy do naszej relacji.