Pierwszy dzień rozgrywanych w ramach Meet Pointu lanowych eliminacji do Games Clash Masters 2019 wciąż trwa, ale znamy już dwie ekipy pewne występu w play-offach warszawskiej imprezy. Najlepsze w swoich grupach okazały się Izako Boars oraz x-kom team i to właśnie ten duet jutro na pewno wystąpi w półfinałach.

W piątek zmagania w obu zbiorach toczone są równolegle i tak oto jako pierwsi z wygranych cieszyli się reprezentanci Actiny PACT oraz IB. I o ile Patryk "Patitek" Fabrowski i spółka pewnie ograli debiutujący na lanie w nowych barwach Warriors Team, tak podopieczni Adriana "IMD" Piepera musieli się mocno namęczyć w boju z OrgSeekers, triumfując dopiero po dogrywce. Chwilę później swoje wysokie aspiracje potwierdził natomiast x-kom, który bez najmniejszych problemów pokonał przybyszy zza naszej południowej granicy w postaci Teamu Brute. W tym samym czasie w grupie A byliśmy świadkami bardzo zaciętej walki między Codewise Unicorns a AVEZ Esport, z której górą ostatecznie wyszły Jednorożce. Jeśli chodzi natomiast o batalie wygranych, to one były już znacznie bardziej jednostronne – zwycięstwa stały się udziałem Dzików i x-komu, choć ten ostatni pod koniec meczu musiał mierzyć się z próbą comebacku podjętą przez PACT.

Tak wygląda komplet dotychczasowych wyników:

24 maja
11:00 Izako Boars 16:8 Warriors Team Nuke
11:00 Actina PACT 19:16 OrgSeekers Mirage
12:30 AVEZ Esport 13:16 Codewise Unicorns Inferno
12:30 x-kom team 16:6 Team Brute Mirage
14:00 Izako Boars 16:6  Codewise Unicorns Inferno
14:00 Actina PACT 11:16 x-kom team Mirage

Już za chwilę wystartują mecze przegranych w obu grupach, natomiast na 17:00 zaplanowano pojedynki decydujące o losach dwóch ostatnich przepustek do play-offów. Polskojęzyczną transmisję z warszawskiej imprezy znaleźć można na oficjalnym kanale Games Clash TV na Twitchu. Po więcej informacji na temat Meet Pointu na PGE Narodowym zapraszamy do naszej relacji.