fot. materiały prasowe

Komputer dla streamerów efektem współpracy Actiny i KXN Studio

Actina oraz KXN Studio to nazwy dobrze znane osobom na co dzień śledzącym esport. Producent komputerów od dłuższego czasu wspiera jedną z najpopularniejszych organizacji w Polsce, czyli PACT, natomiast na kanałach pod szyldem KXN znaleźć można wiele polskojęzycznych transmisji z krajowych i zagranicznych rozgrywek CS:GO. Teraz obie te marki połączyły siły, przygotowując wspólnie komputer dedykowany osobom zajmującym się live-streamingiem.

Jednostka wyposażona jest w ośmiordzeniowy procesor Ryzen 2700X z częstotliwością taktowania do 4.3 GHz w trybie boost, chłodzenie AIO NZXT, kartę graficzną NVIDIA RTX 2080, 16 GB pamięci RAM DDR4, 500-gigowy dysk SSD oraz 2-terabajtowy dysk HDD. Komputer posiada kartę przechwytującą AVERMEDIA LIVE GAMER 4K, umożliwiającą przechwytywanie obrazu z urządzeń zewnętrznych nawet w rozdzielczości 4K. Zastosowane podzespoły gwarantują najwyższą jakość transmisji na żywo, a jednostka może być z powodzeniem wykorzystywana jako komputer gamingowy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 zamyka listę uczestników finałów ESL Pro League Season 9

Znamy już wszystkich uczestników nadchodzących finałów ESL Pro League Season 9. Jako ostatnie do stawki dołączyło Cloud9, które minionej nocy pokonało...