STS
fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Faza grupowa Meet Pointu zakończona. AVEZ znów zawodzi

Niespełna 10 godzin potrzebowali organizatorzy lanowych kwalifikacji do Games Clash Masters, by wyłonić ich półfinalistów. Za nami wszystkie mecze fazy grupowej i trzeba przyznać, że nie obyło się bez małych niespodzianek. Największą z nich jest brak awansu AVEZ Esport do play-offów rozgrywek. W grupie A bezkonkurencyjni byli zawodnicy Izako Boars. Popularne Dziki bez większych problemów […]

Niespełna 10 godzin potrzebowali organizatorzy lanowych kwalifikacji do Games Clash Masters, by wyłonić ich półfinalistów. Za nami wszystkie mecze fazy grupowej i trzeba przyznać, że nie obyło się bez małych niespodzianek. Największą z nich jest brak awansu AVEZ Esport do play-offów rozgrywek.

W grupie A bezkonkurencyjni byli zawodnicy Izako Boars. Popularne Dziki bez większych problemów rozprawiły się z Warriors Teamem i Codewise Unicorns. Mimo porażki z podopiecznymi Piotra „izaka” Skowyrskiego, Jednorożce i tak zdołały zapewnić sobie miejsce w kolejnym etapie. Zespół ten na drodze do play-offów dwukrotnie pokonał AVEZ, eliminując ekipę Krzysztofa „starka” Lewandrowskiego z turnieju na PGE Narodowym.

Awans z pierwszego miejsca w zbiorze B zapewnili sobie natomiast gracze x-kom teamu. Paweł „innocent” Mocek i jego kompani zaczęli od pewnej wygranej z Teamem Brute, a promocję przypieczętowali pokonując Actinę PACT. Co się odwlecze, to nie uciecze – tak powiedzieć mogą Kacper „darko” Ściera i spółka, wszak mimo małych problemów jego ekipa finalnie zdołała zapewnić sobie drugą lokatę, która gwarantuje miejsce w półfinale.

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Izako Boars 2 2 0 1. x-kom team 2 2 0
2. Codewise Unicorns 3 2 1 2. Actina PACT 3 2 1
3. AVEZ Esport 3 1 2 3. Team Brute 3 1 2
4. Warriors Team 2 0 2 4. OrgSeekers 2 0 2

Jako że faza grupowa Meet Pointu na PGE Narodowym dobiegła końca, to czas przejść do play-offów. Tam zobaczymy cztery drużyny, które w sobotę rywalizowały będą w półfinałach. Najpierw Izako Boars podejmie PACT, zaś później x-kom team zmierzy się z CU. Zwycięzcy tych potyczek spotkają się w niedzielę w wielkim finale, gdzie walka toczyła się będzie o miejsce na Games Clash Masters 2019.

25 maja

Półfinał

11:00 Izako Boars vs Actina PACT
BO3
14:30 x-kom team vs Codewise Unicorns
BO3

Szczegółowe informacje na temat rozgrywek możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia… startuje Operacja Hydra!

Dokładnie dwa lata temu światło dzienne ujrzała Operacja Hydra. Z dzisiejszej perspektywy w tym wydarzeniu nie byłoby nic szczególnego, gdyby nie fakt...